Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Számodra mennyire fontos a...

Számodra mennyire fontos a büszkeséged? Vagy ebben az esetben megvárnád míg a másik kezdeményez? Vagy talán ennek a "barátságnak" lőttek?

Figyelt kérdés

na szóval egy "barátságról" lenne szó, ami 4 éves(osztálytársak vagyunk). bár sajnos úgy tűnik félreismertem az illetőt.feleannyira sem vagyok neki fontos mint ő nekem. elég gyakran vannak bunkó megnyilvánulásai,ami gyakran lekezeléssel párosulnak.

ezt egy darabig tudom/tudtam kezelni de van h betelik a pohár.ilyenkor pár nap mosoly szünet következik ,viszont mindig én kezdeményeztem eddig a "békülést" mivel hiányzott a társasága nagyon, tehát inkább leadtam a büszkeségemből...de sosem kaptam még egy bocsánat kérést sem. tudom h ezt talán én rontottam el ,de vhogy nem láttam át az egészet h hülyeséget csinálok ha mindig én alázkodom meg. most viszont már vagy 1 hete nem szólunk egymáshoz, mivel most tartom magam ahhoz h az kérjen bocsánatot aki a másikat megsértette. nagyon hiányzik de úgy tűnik neki nem jelentek annyit h kinyögjön egy bocsánatkérés félét. de úgy tűnik épp h lesz@rja h mi van velem, úgy látom hidegen hagyja az egész.

nem tudom h kezeljem a helyzetet, h lehetnék én is közömbös iránta?

sajnos ha belegondolok nem sok támogatást kaptam tőle amikor egy-egy új dologba fogtam bele, sosem hitte h képes vagyok akármilyen fejlődésre is.persze ezeket általában megcáfoltam az eredményeimmel.

tehát az eszemmel tudom h talán sosem voltunk igaz barátok, mégis hiányzik.


2014. febr. 6. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2014. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

hát ez az h 19, és valóban gyerekesnek tűnhet így leírva.

viszont mindenki mással könnyen tudom kezelni a hasonló helyzeteket, de vele nem

2014. febr. 6. 19:51
 3/11 anonim ***** válasza:

Csak mert voltam már ilyen helyzetben, és ez minkét fél számára rossz lehet szerintem.

Nem tudhatod, hogy ő hogyan érez... Lehet, hogy ilyenkor te is megbántod őt, mert neki talán fel sem tűnik, hogy te miért sértődsz rá be. Vagy ilyenkor megmondod neki, hogy mi bajod vele, vagy találgatások között hagyod?

2014. febr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

valóban nem tudhatom h érez, viszont egyre inkább úgy érzem h nem jelenthetek neki vmi sokat. nem kérhetek tőle azért bocsánatot amiért bunkó volt velem és lekezelő.

igen tudja h mi miatt, meg is mondtam neki, éreztettem vele ott helyben az eset pillanatában, azóta nem sokat beszéltünk, utána próbált még jópofizni de vhogy nem igazán tudtam értékelni.nem tehetek mindig úyg mintha mi sem történt volna. azóta kerüli a társaságom, én is az övét. egy őszinte bocsánatkéréssel el tudta volna intézni...

2014. febr. 6. 20:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát... talán csak nem esik le neki, ha érezteted. Konkrétan le kellene ülnötök és mindent alaposan megbeszélni. Esetleges félreértések miatt ne legyen vége a barátságnak, és talán kilépni is könnyebb belőle, ha mindent megpróbáltok tisztázni.
2014. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Remélem sikerül megbeszélnetek és kibékültök.
2014. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

akkor most megint nekem kellene kezdeményeznem az "üljünk le és beszéljük végre már meg dolgot"?

mert lassan kezdem már megalázónak érezni h mindig én kepesztetek utána.:/

amúgy köszönöm a választ

2014. febr. 6. 20:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Vagy akkor csak mutass felé amolyan békülési szándékot, ne legyél rideg vele szemben, apró gesztusok, stb.
2014. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
rendben ,köszönöm még egyszer
2014. febr. 6. 20:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincs mit, remélem kibékültök.
2014. febr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!