Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti járnátok legjobb baráttal?

Ti járnátok legjobb baráttal?

Figyelt kérdés
Van egy legjobb barátom(fiú)..minden nap beszéltünk, olyan mint én belsőleg. imádom..lassan fél éve beszélünk és eddig nem tetszett..sőt, nem tudtam rá úgy nézni mint pasira..csak úgy, mint egy testvérre. de már egy hete csak azon jár az eszem, hogy elképzelem ahogy megcsókol, megérint stb.. ritkán tudunk találkozni, mert kolis vagyok három órányira tőle, de ez most nem számít. másra sem tudok gondolni, csak rá..pedig nem akartam. mindig is ilyen fiú barátról álmodoztam és most, hogy megkaptam, soha de soha nem akarom elveszíteni..ezért félnék össze jönni vele mert kitudja meddig tartana és belehalnék ha szakítás után már nem beszélnénk. tudom h neki is tetszem, már az elejétől kezdve adott jeleket és kicsit úgy is beszélgetünk, mintha barátság extrákkalt játszanánk. néha mondjuk egymásnak, hogy kicsim, cica, bébi stb...és sok lánnyal kavar de azt is tudom h ha van barátnője akkor nem ilyen. nekem azt mondta, hogy ha barátság exrtákkalt akarok vele akkor szóljak és csak én leszek neki. de kapcsolatról még soha nem volt szó. le is feküdnék vele és ő is velem, erről is beszéltünk. de én még szűz vagyok és nem akarom később megbánni. szerintetek mit tegyek?
2014. febr. 8. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Gondold el, mit veszithetsz es mit nyerhetsz.

Ha szakitotok, nem lesz tobbet a legjobb baratod sem.

Szerintem nem eri meg, de te dontsd el.

2014. febr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De esetetekben szó sincs járásról. Az nem barát, aki megdugna, de járni már nem tart elég jónak -.-
2014. febr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Baratsagot soha ne aldozz fel egy kapcsolatert..
2014. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Mert ha csak álmodozol róla, hogy milyen lehet vele, amibe lassan beleőrűlsz, az jobb? Nem. Hülyeség amit 3-as ír. Ha mindketten akarjátok akkor járjatok is.

Am meg ha ennyire odavagy érte, akkor miért is bánnád meg késöbb ha neki adnád a szüzességed?

Á, fuck women logic…

2014. febr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tényleg nem akarom elveszíteni ha majd szakítanánk de ha nem is akar kapcsolatot akkor felesleges. mert én biztos h nem fogom felhozni h járjunk. amúgy a barátság extrákkal-al is beérem h ne tudjon róla senki, csak mi ketten.
2014. febr. 8. 16:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Barátságnak is ugyan annyi az esélye, hogy vége lesz, mint egy kapcsolatnak.
2014. febr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Sok ilyen dolog szokott lennni mostanában.... sajnos azért nem hinném,hogy tudok tanácsot adni mert nekem is van egy legjobb barátom (fiú) és én csak azt tudom,hogy nagyon szeretem őt...mintha a testvérem lenne, de az nekem is mindig olyan furi volt mikor én segítettem neki csajozni... Furcsa érzés volt belül. Persze örültem,hogy ő boldog :) Azt szokták mondani "Nincs fiú-lány barátság" Én ezt sose hittem el és még mindig nem hisze,mert mi barátok vagyunk. Egyik barátnőm mindig azt mondja: "Tudom,hogy te is elképzelted már ahogy csókolóztok és ne aggódj ő is" Teljesen igaza volt én is elképzeltem... Szóval szerintem ez egy normális dolog...Képzelődni lehet az nem bűntény,

Csak 1 tipp: Mondd meg neki,hogy hogyan érzel de NE támadd le vagyis ne mondd azt,hogy szeretlek. Inkább csak finoman célozz rá. PL.: Igazán kedvellek egy kicsit többet is érzek irántad mind barátság! Vagy ilyesmik. És hidd el...Mindez neki is megfordult a fejében,hiszen ő is csak egy pasi :)

2014. febr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
már rég mondjuk egymásnak, hogy szeretlek..de persze egyikünk se szerelemből..és ez az egész már teljesen átment kavarásba. csak attól félek, hogy valamin összeveszünk és akkor annyi a barátságunknak. a járásra nem merek rákérdezni úgy gondolom, ha úgy érzi akkor lép ő. de én azért próbálok neki jeleket adni
2014. febr. 9. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!