Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Depressziós vagyok?

Depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Egyre jobban azt érzem egy fél-egy éve,hogy nagyon egyedül vagyok.Abból áll az életem,hogy elmegyek a suliba,majd hazajövök leülök a gép elé és tanulok.Nincsenek barátaim...Valahogy elveszítettem őket,vagy régebben nem figyeltem erre annyira.Általános 6. után elmentem egy fiú gimnáziumba a szüleim ezt akarták,hogy legyen belőlem valaki de az osztályból nem nagyon vannak olyan barátaim.Nem vagyok rosszban velük,mégis egyedül vagyok nincsenek onnan olyan jó barátaim,hogy eljárjak velük ide oda.a régi elemi iskolába ahova jártam az egy "lány" iskola volt ( :D ) ami azt jelenti,hogy 6. után csak lányok járhatnak oda,egyébként is 1-6-ig is alapból több lány volt mint fiú.Onnan nem maradtak nagy barátaim,1 volt ő már Győrben tanul kollégiumban.Járok focizni onnan sincsenek nagyon.Magamról annyit nem tartom magam "ronda" fiúnak,sokat foglalkozom magammal,néha túl sokat is,vagy hogy percenként megnézem magam tőkörben...Barátkozós típus vagyok,olyan csavargó fajta,ha lennének barátaim 1 percet sem lennék itthon mindig a barátaimmal lennék.Mióta egyedül érzem magam egyre depressziósabb vagyok ha ezt lehet így mondani.Van,hogy nem megyek le 1 nap az utcára itthon hánykolódom.Mit tanácsoltok mit tegyek magammal,hogy tehetném rendbe az életem és egy vidám életet hogyan élhetnék sok baráttal,lehet,hogy életstílust kéne váltanom ?14/f

#depresszió #nincsenek baártaim
2014. febr. 8. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, a csavargósat felejtsd el, a többivel semmi baj. :)
2014. febr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én Tankcsapdás.
2014. febr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A kérdésemre még mindig nem kaptam választ...
2014. febr. 8. 22:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy nincsenek barátaid, még nem depresszió. Hogy sokat foglalkozol magaddal, még nem depresszió. Barátkozós tipus vagy, de még sincsenek barátaid. neked mi a barátság ? Milyen az életstilusod amit váltani akarsz? A csavargókat nem szereti senki, megbizhatatlanok, nincs stabil érékrendjük, könnyen befolyásolhatóak.
2014. febr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Manapság divat mindenre ráfogni hogy depressziós vagyok, ez tény. Mindjárt meg van a magyarázat mindenre. Valóban tudni akarod hogy depressziós vagy-e ? Fordulj pszichológushoz, aki tanulta azt amit művel, és nem csak önképző körökbe, szektába jár.
2014. febr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ugyanez a problémám 14/l
2014. febr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!