Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez csak szerintem volt szeméts...

Ez csak szerintem volt szemétség? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nemrég történt, hogy vettem a legjobb barátnőmnek egy ilyen összenyomós fülbevalót. Beletettem a táskámba, csak sajnos mikor átadtam neki, az egyiknek letört az egyik kis szára. Ő megnézte, és ott az orrom előtt belevágta a kukába, holott megvolt a kis szár, simán vissza lehetett volna aplikálni rá. Ez nekem piszok rosszul esett. Nektek mi a véleményetek?

2014. febr. 13. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagy szemétség volt. Én ott hagytam volna a helyedben. Szívtelen dög.
2014. febr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem is szemétség volt tőle!

Te szeretettel vetted neki,nem tehettél róla,hogy letört róla valami.

Nagyon gáz a csaj...

2014. febr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Durva :/ legalabb megkoszonte?
2014. febr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát eléggé! -én a lányomnak vettem egy gyűrűt és sajnos az is javításra szorult mire haza értem és ő is pattogott,hogy kidobja.Meg javíttattam,de még nem vitt rá a lélek,hogy oda adjam neki,úgy megbántott.
2014. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amikor mondtam neki, hogy van egy meglepim, akkor azonnal megköszönte, de ahogy odaadtam, lehervadt a mosolya...
2014. febr. 13. 18:38
 6/8 anonim ***** válasza:

ne költs rá többet és ne is beszélj,foglalkozz vele többet

hülye p*tsa

2014. febr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Most le lehet szólni, de én sem örülnék ha törött ajándékot kapnék, illetve persze, szándék a fontos, de milyen szándék az, ha nem tud rá annyira vigyázni, hogy ne menjen tönkre? Persze ettől függetlenül tőle is parasztság volt.. főleg ha olyan, hogy meg lehetett volna csinálni. Ráadásul akkor már inkább adta volna vissza.
2014. febr. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem piszok egy viselkedés ez a barátnődtől...

Nekem az egyik barátnőm vett egy fülbevalót karácsonyra és magának is egy ugyan olyat valamint még egy 3. párt egy másik barátnőnknek. Az enyémről lepattant a festék és így elég furcsán nézett ki, de ettől függetlenül még megköszöntem és eltettem és egyáltalán nem éreztem magam rosszul. Kérdezte a barátnőm, hogy kicserélje-e valami másra vagy vegyen-e másikat, de nekem nem kellett másik. :) Amint hazajöttem, körömlakkal befestettem és tök jól néz ki, gyakran hordom. :D Szóval szerintem a szándék a lényeg. És ha nem is tetszik neki, akkor sem az orrod előtt kellene kivágnia a kukába, hanem elmondania, hogy mondjuk vegyél neki újat, de szerintem az már kicsit követelőzős... Persze minden ember másmilyen. :) Én nem költenék többet erre a barátnőre, az biztos.

2014. febr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!