Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem szemétség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem szemétség?

Figyelt kérdés
Az exemmel 11 hónapig voltunk együtt, nekem nagyon fontos ovlt hogy hanyadikán jöttünk össze, mindig mondogattam is neki, 1 hónapja szakítottunk pont. Pontosan aznap, mikor lett volna az évfordulónk összejött egy másik csajjal. Elég sz*rul esett. Aztán megláttam, hogy a csaj abban a pulcsiban fotózkodik jókedvűen, amit az exemnek karácsonyra vettem, de mások szerint ezek puszta véletlenek..
2012. júl. 22. 04:38
 1/7 anonim ***** válasza:
nőlj fel, pont telibekakilja már hogy veled mi van
2012. júl. 22. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell tartani az ex-el a kapcsolatot szakítás után
2012. júl. 22. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem tartom vele a kapcsolatot, csak látom ezeket, és szemétségnek tartom...
2012. júl. 22. 04:42
 4/7 anonim ***** válasza:
a Szakitás mindig valakinek fájdalmas. Aki szereti a másikat annak sok idő mire tudja feverni.
2012. júl. 22. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem érdkeel már túlságosan, nem akarok tőle semmit, de attól még mindig annak tartom. :D
2012. júl. 22. 04:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Tedd magadat túl rajta. Ne foglalkozz vele. Ha még mindig az exeddel és az ő új kapcsolataival foglalkozol, az csak neked rossz.
2012. júl. 22. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez olyan dolog szerintem, ami mindenkinek rosszul esne. Pl, ha látod röviddel a szakítás után mással smárolni vagy ölelkezni tökszar :D

De túl kell tenni magad ezen és kész.


20f

2012. júl. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!