Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemétség lenne majd ráhajtani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség lenne majd ráhajtani? (hosszú távon szerintem annyira nem)

Figyelt kérdés
Egy távoli rokonomnak gondja támadt az egészségével. Elég súlyos (nem halálos, de valószínű nem élhet majd úgy, mint eddig). A felesége pedig régóta érdekel, de eddig úgy láttam, hogy szeretik egymást, most viszont, hogy megváltozik a férje teljesítőképessége gondolom kihat majd a szexuális életükre is és egy 40 éves nőnek azért még bizony vannak szexuális igényei. Ezért én szeretnék majd ráhajtani a nőre. 16 évvel idősebb nálam ugyan, de elég régóta ismerjük egymást ahhoz, hogy ne legyen ciki ilyennel előhozakodni.
2013. febr. 14. 13:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Igen, szemétség lenne. Magam fajta konzervatív emberkék házasságtrésnek hívják. Ha beteg az illető akkor még inkább szüksége van a feleségére, és nem arra, hogy egy suhanc kúrogassa.
2013. febr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
fuu szerintem ez alja munka lenne, bar soha nem voltam meg ilyen helyzetben. azt hiszem ez a "hazi nyulra nem lovunk" mondas a fejedben jarhatna, bar kitudja, lehet en vagyok konzervativ. Mindenesetre en azert tiszteletben tartanam a rokoni kapcsolatot meg ha nem is kozeli, plusz azert szerintem ismered is az illetot valamennyire ha a feleseget ismered annyira h ne legyen ilyennel gaz elohozakodni. hagyd a p.csaba annyi mas no van meg..
2013. febr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 ASOT ***** válasza:
Most ezt olvasd el még 1x azt amit kiírtál kérdést, és ha normálisnak tartod azt a srácot aki feltette a kérdést, akkor gratulálok, mert beálltál a borult elméjűek társaságába.
2013. febr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Te gázos vagy haver :)
2013. febr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szemétség. Hosszú távon is.
2013. febr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igaz, sok nő van még rajta kívül, de ha engem ő fogott meg és vágyakozom utána évek óta, akkor fojtsam el csak azért, mert valakinek a felesége? Én azt vallom, hogy ha valaki akar valamit (ami nem törvénytelen stb), akkor igenis tegye meg, mert lehet, hogy esetleg később megbánja majd, hogy olyan mamlasz volt és elszalasztotta a lehetőséget.
2013. febr. 14. 13:27
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát eléggé gerinctelen egy húzás lenne. Szép kis rokon vagy!
2013. febr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ez nem torveny testver hanem erkolcs, joizles
2013. febr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
5: miért is lenne az hosszútávon? Gondolkodj racionálisan: a nő el lesz hanyagolva, parlagon fog heverni élete hátralévő részében, holott biztosan lennének igényei, mert egyáltalán nem csúnya. És nem csak egy oldalról kell megközelíteni ezt a dolgot, hanem arra is gondolni kell, hogy a nőnek milyen élete lesz ezután.
2013. febr. 14. 13:32
 10/15 anonim ***** válasza:
Szemétség? Enyhe kifejezés. Gerinctelenség!
2013. febr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!