Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetnék igaz...

Hogyan szerezhetnék igaz barátokat?

Figyelt kérdés

Van egy igaz barátom. A többi csak olyan sima haver, és én még szeretnék még olyan barátokat, akikkel lóghatok, komolyan beszélhetek, ugyanaz érdekel minket. Sajnos ha csak egy ilyen barátom van, akkor üresnek érzem magam. Ugyanazzal az emberrel lenni folytonosan egy kicsit 3 évig unalmas. Én nagyon imádom őt, de mással is szeretnék ilyen kapcsolatot. Mit tehetnék?

14/L



2014. febr. 16. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmit hiszen ahogyan az ember nem választhatja meg a rokonait úgy a legjobb barátját sem.Az vagy kialakul vagy nem.Örülj hogy,van az az egy is.
2014. febr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ugyan így vagyok, mint ahogy Te!

Egy igaz barátom van, a többi haver, de manapság nehéz barátokat találni, akik tényleg igaziak....

Ha szeretnél beszélgetni írj priviben!13/L

2014. febr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt az egy barátodat nagyon becsüld meg.
2014. febr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!