Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nehezen barátkozok. Miért?...

Nehezen barátkozok. Miért? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Volt egy igaz barátom alsóba még oviban ismerkedtünk meg. Jó volt meg minden de 3.ban elköltözött. Nem is talalkozunk stb.. aztán 5-ben lett egy másik LB-m. 1,5 évig lb-k voltunk. De kiderült hogy "megunt" ezért szarban hagyott. Elkezdtem jobban barátkozni a többi barátommal,egész jóba vagyunk de egyiket sem tartom,érzem igaz barátnak. És mióta azzal a lánnyal akivel 1,5 évig lb-k voltunk ,összevesztem van olyan mikor hianyzik a baratsaga.... de vele soha nem leszek olyan jóba... nem vagyok könnyen barátkozó elég visszahúzódó vagyok. Most 7.ben is csak max 4 barátom van az is mind osztalytars es egyiket se tartom lb-nek vagy igaz baratnak.(am az a lany akivel rosszba vok o is osztalytarsam) szóval nincsenek barataim.. mit tegyek?

2014. febr. 21. 14:45
 1/5 A kérdező kommentje:
14/L
2014. febr. 21. 14:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaz barátott nem könnnyü találni,bizd az időre..
2014. febr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaja..van aki 30évesen találja meg a barátait:) azilyen 'gyerek'' barátságok 14-15évesen..nocomment.
2014. febr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kolostor. Barátok mindenütt! :]
2014. febr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
négyeske: :D
2014. dec. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!