Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Nagyon fusztrál a dolog.

Figyelt kérdés
Szóval a következő a helyzet: 16 éves vagyok (lány), és van egy fiúbarátom, aki nekem csak barát,és semmi több. De aztán egyszer a nagymamája (akivel együtt lakik) azt mondta anyámnak, hogy tudja, hogy mi sokszor együtt vagyunk, meg hogy voltam már náluk, és ő csak annyit akar ezzel, hogy "vigyázzunk, mert már elég idősek vagyunk ahhoz,nehogy valami baj legyen"... aztán sorra tudtam meg olyan dolgokat, hogy pl. egész este sírt, amikor egyszer összevesztünk, és ennél "durvább" dolgokat, ami szerintem annyira már nem a 'baráti aggódás' kategóriába sorolható. De én nem akarok töle többet! Én csak a barátnője szeretnék maradni, mert bírom, de nem vagyok belé szerelmes,dehogy... De akkor most ezt beszéljem meg vele vagy ne? Most mit csináljak?

2014. febr. 26. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, beszéld meg vele. Légy őszinte vele. Muszáj.
2014. febr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezért nincs fiú-lány barátság...

Döntsd el, ha nem vagy belé szerelmes, akkor pedig ne találkozzatok, és felejtsétek egymást. Nem várhatod el, hogy legyen a barátod, mikor szerelmes beléd.

2014. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Feltétlen beszéld meg vele, ne kínozd. Neked sem esne jól, ha fordított lenne a helyzet és te reménykednél.

A másik lehetőség, hogy elkezdtek randizni, hátha kialakul valami, hátha meg tud hódítani.

2014. febr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!