Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azzal el lehet rontani egy...

Azzal el lehet rontani egy baráti/haveri kapcsolatot, ha az egyik fél túl sokat keresi a másikat, túl sokat beszél vagy van vele?

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem igen. Mert ha jól értelek akkor Te már a nyomulásra gondolsz. Szerintem ezzel bárkit fel lehet bosszantani.
2014. febr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem is el lehet vele rontani. Az emberek különböző vérmérsékletűek, különböző társadalmi, közösségi igényekkel.

Lehet, hogy az egyik embernek szüksége van arra, hogy gyakran szervezzenek programokat és beszélgessenek, míg a másik ember kevésbé igényli ezeket a kapcsolatokat, mert magának való típus.

Így az aktívabb emberke azt gondolhatja, hogy "már megint nem akar sehova sem jönni, le akar rázni engem". A passzívabb pedig "jajj már megint menni kell valahova, nem akarok, egyszerűen nincs kedvem". Ez pedig ellenségeskedést szül.

2014. febr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

igen. nem mindenkinek van igénye a folyamatos figyelemre, néha jó elvonulni a világ elől.


szeretem a barátaimat, szoktunk közös programokat szervezni, de ha állandó jelleggel hívogatnának, írnának fb-on, viberen, akkor ez frusztrálóan hatna rám, és leállítanám őket.

2014. febr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy valódi baráti kapcsolatot nem.

Haverit igen.

2014. febr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Le lehet itt pontozgatni a válaszolókat bármilyen értelmes hozzászólás nélkül, de a tény attól még tény marad, mégpedig az, hogy el lehet rontani vele. Szerintem az első három válaszoló jól írta.


Simon Belmont. Nem akarok vitatkozni és kötekedni veled, csak annyit fűznék hozzá, hogy ez nagyon szépen hangzik kimondva és leírva, tényleg szinte idilli ez a hozzáállás, de a valóság és a tapasztalatok teljesen mást mutatnak.

2014. febr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!