Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen a kapcsolatod a legjobb...

Milyen a kapcsolatod a legjobb barátnőddel? Mennyi időt töltesz vele együtt?

Figyelt kérdés
2014. márc. 4. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:

*legjobb barátom, de gondolom, így is érvényes a kérdés :D

Elég sok időt töltök vele. Eggyel felettem jár, szünetekben próbálunk néha talizni, hogy kicsit beszélgessünk és mondjuk nagyobb dolgozatok előtt oldjuk a feszültséget. :) Egyébként általában hétvégente elmegyünk valamerre, bár mostanában a sok tanulás miatt nem igazán tudtunk nagyjából sehova se menni. kb. még egy kávét sem tudtunk meginni.

Szerintem a jó barátok nem feltétlen lógnak egymás nyakán a nap minden percében. :) Ő is elfoglalt, én is az vagyok, majd találkozunk, ha lesz idő. Egyébként pedig szerintem nagyon erős a barátságunk. Tulajdonképpen homlokegyenes ellentétei vagyunk a másiknak mind külsőleg, mind belsőleg, de ettől függetlenül nagyon jól kijövünk, kiegészítjük egymást. :D Ő kicsit pesszimista, én meg Miss Pozitivitás. Ő alacsony, én magas, ő barna haj/szem, én szőke haj-zöld szem. :D Ő szereti a biztos pontokat, de nem tervez előre, én kétségbe vagyok esve a legkisebb változásoknál is, de feltalálom magam. :)

Én kreatív, ő racionális. Hadd ne soroljam tovább. :D Szóval totál különbözünk, mégis jókat tudunk nevetni, a zenei ízlésünk hasonló és néhány dologról azonos a véleményünk, így akad téma is. Pozitív dolog, hogy általa más szemszögből is meglátom a világot.

Bármi van, elmondhatom neki, mindenben próbál segíteni, a sok ellentétes tulajdonság mellett sok közös pont is van (ezekből adódnak a találkozók, közös programok és a fergeteges poénok :D) és szerintem ezeket felsorolva kijelenthetem, hogy nagyon jó a kapcsolatunk.

2014. márc. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!