Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Engem miért nem szeret senki?

Engem miért nem szeret senki?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rossz senkivel, èn olyan vagyok màssal amilyenek velem . nincsennek barátaim, egy pasim van aki állandóan fèltékeny, ne èrtsètek fèlre de nagyon szèp vagyok a testem pont ugyan olyan akár egy topmodellè, , nem vagyok egoista ,,,falun lakom itt csak mindenkit kibeszèlnek. engem is, anyámèk sem szeretnek, egy kutyám van aki szeret, mást nem tudok . pedig senkivel nem vagyok rossz.

2014. márc. 7. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A falun nehéz az élet. Én is azon totyogok cuppogó sárba az időjárásnak megfelelően. De ha az emberek ellenségesnek is tűnnek, ha szépen mosolyogsz és bizalmat adsz nekik, akkor ők viszonozzák. Én sem vagyok egy rossz alkat de azért mindenkivel szembeszállva fogyni akarok. Szóval szedd össze magad és röhögj az élet képébe. Csak mutasd meg hogy van miért szeretni.
2014. márc. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szeretlek, de nem igazából. Tudom, hogy sok hasonló ember van, valamit érzek irántuk, nem tudom a sajnálat megfelelő szó-e. Én is ilyen vagyok, a szüleimen kívül nem nagyon van ki szeretne, kedvelne. Magányos vagyok.
2014. márc. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azért, mert egyes emberek azt hiszik, hogy Ők tökéletesek..Hidd el, majd lesznek Barátaid:) Próbálj meg megismerkedni új emberekkel..Ha gondolod, nekem írhatsz:)
2014. márc. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!