Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetnék barátokat?

Hogyan szerezhetnék barátokat?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok fiú vagyok, akinek csak 1-2 barátja van, de még azokat sem mondhatni annak. Az osztályomban lányokkal jobban barátkozok, fiúkkal azért nem, mert mindegyik besült, nagypofájú barmok. A lányokkal inkább nevetek együtt meg stb. A személyiségek olyan hogy bárkivel elbeszélgetek, meghogy "mindentmegkapokamitakarok" stílus, de barátokat nem annyira. Van egypár olyan gyerek a suliban akik barátkoznak velem, de nem tudom hogy olyankor mit csináljak. Régebben volt olyan időszak amikor nagyon zárkózott voltam és olyankor is volt egy gyerek aki barátkozni akart de én nem tudtam. Ha valamit számít akkor Somogy megyében lakom, a várost nem szeretném elmondani mert akkor egyből rám lehetne ismerni.

2014. márc. 8. 13:55
 1/1 Smileyhead válasza:
Totál egy cipőben járunk. Én 13 vagyok. Ha akarod, írj rám privátban.
2014. márc. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!