Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Minden barátnőmben nagyot...

Minden barátnőmben nagyot csalódtam eddig, miért lehet? (hosszabb)

Figyelt kérdés
Mindegyik barátnőm átvágott vagy valami nagyon rosszat tett velem. Nem tudom hogy miért. Valamiért nincsenek barátaim pedig odaadó vagyok és a kezem tűzbe teszem értük. Tényleg ha kérnek valamire rögtön megteszem gondolkodás nélkül. Legutóbb pl egy nagy balhéból csak pénzzel tudott kikecmeregni az illető és kifizettem helyben mert neki nem volt. Vettem neki mindenfélét, ami tudom hogy nincs neki és szeretne. Állandóan vendégeltem. Igaz ezek mellé el kellett viselnie a fekete humoromat de az is tűrhető. Állandóan érte mentem kísérgettem, segítettem mindenben. Mindig meghallgattam és ha nagy volt a baj személyesen elutaztam hozzá. Szerintetek mi az amitől az emberek egy idő után elfordulnak tőlem vagy gorombán kezdenek viselkedni? Mindig ugyanaz a séma. Én kedves vagyok bármit eltűrök és ez kezd a visszájára fordulni, elkezdenek kihasználni majd bunkón viselkedni velem. Ezt persze nem veszem észre mert vakon hiszek neki mindenki aki egyszer a barátom lesz az felhőtlen bizalmamat élvezheti mindent elhiszek neki. Még az is hogy az ég zöld. És az a legszomorúbb hogy nem rossz emberekről van szó hanem mintha tőlem mérgeződnének meg. Vélemény?

2014. márc. 12. 09:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Jah minden bizonnyal ez lesz a tuti recept de valahogy mégsem örülök neki és bizonyos okokból ez sem most fog bekövetkezni hanem még hónapok kérdése... így nincs más mint szenvedni :S
2014. márc. 13. 07:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!