Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kinek van ebben a helyzetben...

Kinek van ebben a helyzetben igaza?

Figyelt kérdés
Lehet kicsit hosszú lesz... A lényeg, hogy egy nagyon régi barátnőmmel valamennyire eltávolodtunk már egy ideje más életkörülmények miatt, közben egy nagyon közeli rokonom elhunyt. Egyszer találkoztunk utána, látta, hogy nagyjából elvagyok így egy későbbi találkozást lemondott egy betegségre hivatkozva, de mint kiderült pár órával előtte még elment másokkal. Később megkeresett azzal, hogy oda tudnám-e adni egy könyvet, én pedig mondtam neki, hogy nem, aztán nem keresett közel egy hónapig... Ezek után én kerestem meg, hogy elmegyünk-e valahova, és igent mondott, majd indulásnál írt nekem, hogy amúgy elhívott valakit magával, úton vannak már, reméli nem gond... Én a temetésről és értelmes dolgokról akartam beszélni, amiket nem akarok egy idegen előtt megtárgyalni, azért is haragudtam, hogy ezt nem így kellett volna kérdezni és akkor semmi gond. Utána fel is hívtam, hogy megmondjam ez így nem volt okés, és nem lesz ez így jó, találkozzunk és beszéljük meg. Ezek után meg volt teljesen sértve, és én jogtalanul szóltam őt le, én viszont nem így érzem. Közben lemondta megint a találkozót aztán megint nem keresett...

2014. márc. 12. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Te sem keresed őt gyakran, ő sem téged. Eltávolodtatok egymástól.

Én a helyedben nem erőltetném a találkozásokat tovább.

2014. márc. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak eltávolodtatok egymástól. Lehet, hogy nem gondolta, hogy mélyebb lelki dolgokról akarsz vele beszélgetni, vagy nem is vágyott rá, hogy kettesben legyen veled.


Igaza van az elsőnek, én sem erőltetném tovább a találkozást.

2014. márc. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
12%
Olyan hosszú, hogy el se olvastam. Úgyhogy nekem van igazam.
2014. márc. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!