Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudom most már, hogy...

Gombi99 kérdése:

Nem tudom most már, hogy hogyan viselkedjek a barátaimmal?

Figyelt kérdés
Már 4 napja fekszek itthon fejfájással,régebben lázzal is, köhögéssel.Tehát minden bajom van és elég ramatyul érzem magam.4 barátnőm van és eddig semelyikük fel sem hívott, nem is üzent szóval fel se kerestek!Én ha még egy napot is hiányoznak csak mert pl. fogorvoshoz mennek akkor is felhívom és megkérdezem hogy ment, minden rendbe van-e meg ilyenek.Szerintetek én látom rosszul a helyzetet vagy szerintetek is rám dobhattak volna valamilyen sms-t.Hogy miújság, meg mi van veled?Nem?Most teljesen össze vagyok zavarodva, hogy tényleg a barátaim-e vagy nem?MIt tudtok erre mondani?

2014. márc. 13. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
én is ilyen helyzetben voltam 17-19 éves koromig... több jel is volt, h sz.rnak rám, kihasználnak... Már nem a barátaim! Én azért remélem jobban vagy!
2014. márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem igazi barátok, észre sem veszik, hopgy nem vagy közöttük, legközelebb te is viszonyuljál igy hozzájuk!
2014. márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mi nem nagyon szoktunk írni egymásnak csak házi neten se beszélünk nem szoros a kapcsolatunk de azok akiket nem tekintek olyan jó barátaimnak ők megkérdezik,a te helyzetedben nem igazi barátok sajnálom :( :)
2014. márc. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!