Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok tudnátok tanácsot adni...

Lányok tudnátok tanácsot adni nekem hogy mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Internetes ismerkedés során találtam egy számomra vadidegen,csinos lányt. Elkezdtem a beszélgetés kezdeményezését de elején hidegen hagyta a csajszit , majd 1 hét múlva ő írt rám és ettől kezdve nap mint nap beszélgettünk gyakran reggeltől estig. Egymás számára teljesen idegenek voltunk mégis úgy elbeszélgettünk mint akik személyesen is ismerik egymást több éve. Beszélgetés során próbáltam némi humort,"baráti kötekedést",és enyhe bunkózást bele vinni a beszélgetésekbe amire vevő is volt a"kiszemelt". Pár napja személyes találkozót,randit megbeszéltünk ,első perctől kezdve hülyéskedtünk,beszélgettünk egymással mint akik ismerték volna mindig is egymást. Kocsikáztunk is,csavarogtunk és mindvégig be nem állt a szánk ,kedvenc csokoládéjával is megleptem. 3-4 óra hosszát voltunk együtt és a randi végén úgy váltunk el hogy találkozunk még többször is, de miután hazamentem és írtam neki 360 fokos fordulatot vettek a dolgok mert teljesen rideg volt velem szemben ,azt mondta hogy tök jó fej vagyok, jó vagyok nála.... de mint barát! Nem tudott választ adni arra hogy miért csak barát? Mit csináltam rosszul vagy mi bennem a hiba? Édes mindegy hogy személyesen,barátokon keresztül,baráti társaságokon keresztül,interneten ismerkedek de mindnek ez a vége és nem tudom miért, mit csinálok rosszul,mi a hibám? Korrigálni akarom mert ez nagyon elkeserít hogy így jártam minden barátnőmmel,barátnőjelölttel

Változni akarok!! Adnátok tippeket,tanácsokat hogyan tegyem? 22/F



2014. márc. 13. 19:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az olyan vonzalomhoz, amire vágysz, nem elég a jó viszony és az összhang, de még akkor sem, ha jó a külsőd mellé. Meg ott az a tipikus probléma, a "friendzone" amit többen is említettek, mint valami kínos dolgot, holott egyszerűen arról van szó, hogy a lányok általában sokkal jobban el tudják fogadni ha simán nagyon jó és szoros barátság van a felek között, mint a srácok (tapasztalataim szerint).


A ridegség - szerintem - abból jött, hogy érezte, hogy te többet akarsz tőle, míg ő tényleg egy barátot lát benned, és ez hidd el, valszeg neki is kényelmetlen az ilyen helyzet (hogy egy hülye példát mondjak, lefogadom gázul éreznéd magad, ha lenne egy meleg barátod, akiről tudod, hogy bejössz neki, de te nem vagy meleg, ugyanakkor emberileg, haverként meg elképesztően bírnád).


Nem rontottál el semmit, csak azt, hogy pusztán azét, mert jól szórakoztok, megértitek egymást, tudtok beszélgetni és hülyülni, megvan az összhang és szimpátia, máris arra számítottál, hogy a lány beléd kéne hogy habarodjon, pedig ilyesmire nem lehet felkészülni, ezt nem lehet kierőszakolni másból - ez a kémia vagy kialakul magától, vagy nem, sokszor nem is tényleges szimpátia kérdése és ráció sincs mögötte (gondolj bele hányan lesznek szerelmesek valakibe akit amúgy ha nem lenne a rózsaszín szemüveg, baromira nem csípnének, hányan nem hagyják ott a nyilvánvalóan borzalmas természetű barátnőjüket/barátjukat, mert szerelmesek).


Egy jó tanács: ne úgy tekints rá, hogy elvesztettél egy (párkapcsolati) barátnőjelöltet, hanem úgy, hogy nyertél egy jóbarátot. Az igazit meg előbb-utóbb majd megtalálod, ha nem gubózol be, de szinte tuti, hogy spontán lesz a dolog.

2014. márc. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!