Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elvesztettem volna a legjobb...

Elvesztettem volna a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés
Mostanában már nem hív sehova. (mivel nincs pénzem elmenni sehova, ő meg híve a pénzszórásnak) Mára megbeszéltük, hogy találkozunk. Ott vártam rá majd hívott, hogy ne várjak mert ő xy-nal van. Igazából xy vette el tőlem. :( többet nem szeretnék itt leírni csak privátban.
2014. márc. 14. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos ez mindig is így volt, gazdag a gazdaggal, szegény a szegénnyel barátkozott.
2014. márc. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs szükség további magyarázatra, a helyzet egyértelmű: igen, ő már nem tart a barátjának, de lehet, hogy soha nem is volt az, csak jobb híján voltál te neki.

Azonban ha szeretnél beszélgeti erről valakivel, akkor írj nyugodtan!

2014. márc. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Írj nekem privit, ott majd válaszolok.

2014. márc. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem is volt a legjobb barátnőd, azt nem lehet csak úgy elvenni.
2014. márc. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek 16:47-tel, akkor nem volt a legjobb barátnőd.

Ez csak egy ajánlat, de szerintem keresd inkább most mások társaságát!

2014. márc. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem, senki nem vette el őt tőled. A fájó igazság az, hogy ő valójában soha nem is volt a legjobb barátnőd.

Egy legjobb barát(nő) barátsága nem attól fog függni, hogy tudjátok-e együtt szórni a pénzt.

Azzal sem értek egyet, hogy csak az azonos anyagi szinten levők tudnak barátkozni. Van olyan barátom, aki hozzám képest luxusban él, és van olyan barátom is, aki sajnos olyan anyagi helyzetben él, hogy hozzá képest én fényűzésben élek. Mégis működik a barátság. :)

2014. márc. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző:

Kivételek erősítik a szabályt.

2014. márc. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!