Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van 2 barátom: Az egyik...

Van 2 barátom: Az egyik barátkozna velem, de a másik olyan mint ha "féltené" tőlem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mind 2-nek jó barátja voltam amíg össze nem barátkoztak...Utána még úgy 1 hétig tartott, de utána már nem barátkozott velem...SŐT a másik barátomat elkezdte "félteni" tőlem!Persze ő annak ellenére, hogy "féltette" tőlem a másik barátom próbált még mindig barátkozni velem, de az aki eddig "féltette" tőlem a barátnőm megtudta,hogy mi titokban barátok vagyunk és azt erőltette a vele, hogy mondja ki őszintén "Nem vagyunk barátok"...


Mostanában már nem annyira "félti" tőlem de azért még csinál olyanokat, hogy

-Ki vagy te, még sosem láttalak?

-Szia, lebegő levegő!

és sok más hasonló dolgot!

Őszintén mit kezdjek vele???!Én mind kettőjüknek akkarok a barátja lenni!!!



Őszinte válaszokat kérek!

U.I.:

Mind hárman lányok vagyunk!


2014. márc. 16. 15:43
 1/6 anonim válasza:

Szia!

És az okát tudod, hogy mi történt? Hogy miért kezdte el "félteni" tőled??

Lehet hogy valami félreértés történhetett köztetek? Szerintem üljetek le, és hárman beszéljétek át kinek mi a problémája, és ha elég értelmesek, akkor mond el nekik hogy ez neked hogy esett, és mit éreztél..

Viszont az ellenségeskedés senki oldláról nem szerencsés, ha pedig a "féltés" továbbra is marad a másik lány részéről, akkor attól függetlenül légy velük kedves, és viselkedj szerintem a lelkiismereted szerint. Nekemis hatalmas megfelelési kényszerem van az emberek és főként a barátaim felé, ami nem minden esetben előny :P Úgyhogy megértem, főleg, hogy mind a kettejükkel jóban akarsz lenni.

Viszont ha a "féltő személy" nem engedi, hogy jóban legyél a másik lánnyal, szerintem akkor is barátkozz vele, főleg a az a másik lány is a barátod szeretne lenni. Elvégre ki ez a tiltó ember, hogy csak úgy parancsolgasson más embereknek??

2014. márc. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kocsis Izabella ***** válasza:

Szerintem is beszéljétek meg!

Velem is történt egy hasonló dolog...

A lényeg hogy ne engedd hogy az a lány közétek álljon és elszakítson titeket és ha így viselkedik akkor nem érdemli meg azt hogy a barátod legyen!!!

Nem kell megfelelni neki ha tényleg barátok akartok lenni!!!De a lényeg hogy beszéljétek meg és utána... ahogy alakul!!!

2014. márc. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mindkét választ köszönöm!

Hétfőn beszélni is fogok velük!

2014. márc. 16. 17:22
 4/6 anonim válasza:
Szia! Na, sikerült beszélni velük? :) Minden rendben ment?
2014. márc. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mondhatni...Beszéltem velük és az volt, hogy "békét" fogadtunk...De már kezdek kiesni a hatás körből:

Ma mind a 3 együtt játszottunk de mindig ők 2 szórakoztak meg nevetgéltek...Mint ha levegő lennék...

2014. márc. 17. 18:11
 6/6 anonim válasza:

Na, ha sikerült velük beszélni, az haladás :)

Lehet próbálják éreztetni veled, hogy levegő vagy, de ne hagyd!! Nem vagy az!!!

Próbálj becsatlakozni hozzájuk, ha nagyon szeretnél velük jóban lenni.... de ha végképp nem megy, akkor a véleményem, hogy nem szabad erőltetni.

Én szurkolok Neked, hogy minden rendben legyen!

2014. márc. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!