Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azt hiszem tönkre fog menni a...

Azt hiszem tönkre fog menni a barátságunk. Ti neveznétek ezt így barátságnak?

Figyelt kérdés

Haverommal 8 éve nagyon jó barátságban vagyunk .

Az utóbbi időben azonban eléggé megváltozott. Jelenleg egyszerre úgy 3 lánnyal kavar.

A munkánk miatt kb 2 havonta 1x ha tudunk találkozni, megbeszéltük, hogy a hétvégén dumálunk egy nagyot,sörözünk,piázunk meg elmegyünk moziba megnézni egy frankó filmet.

Hát hagy ne mondjam, szinte egész idő alatt ki nem mászott a k***a mobiljából. Negyed órát beszélt ezzel + azzal a leánykával. A film alatt is végig facebookon pötyögött. Már szóltam neki kapcsolja ki de mit zavar az engem meg fontos hívásokat vár. Aztán az estefele meg mondta, sajnálja,hogy így alakult meg volt beszélve hogy miénk a nap de most megint megy x-y kislány lakására mert oda hívta "játszani".

Na itt betelt a pohár, hogy nem tiszteli az időmet és a "műszerével" gondolkodik állandóan.

Azon agyalok, hogy tárgyalok vele ne jöjjön a meghívásaival mert nem szívesen mennék. És a barátság az elveszett.

Ti hogy látjátok?

28 F



2014. márc. 16. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Önző ember letta haverodból azt látom!
2014. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem találkoznék vele ezek után.
2014. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak megy a farka után, és egy alkalmi kufirc sajnos többet ér neki, mint egy barátság.

Én ezt már nem nevezném barátságnak. :(

2014. márc. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már az is sokat mutat, hogy úgy mutatod be, mint a haverod. Szerintem is ennek vége...
2014. márc. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!