Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megkeressem vagy ne keressem...

Megkeressem vagy ne keressem meg a "volt" legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés

Novemberben volt a szülinapom, buliztunk egyet, ő is itt volt, de közben kavart egy sráccal. Kicsit spiccesen közölte, hogy elmegy, "lerendezi" a srácot, 1,5 óra és jön. 2 óra múlva felhívtam és mondtam, hogy ne jöjjön vissza, nem vagyunk kíváncsiak rá. Napokig nem beszéltünk, aztán megkeresett, sírva, bocsánatot kért, a lényeg, hogy kibékültünk, de közben összejött a sráccal, megkért, hogy menjek már el érte a munkahelyére, de nekem meg közbejöttek dolgok és így nem tudtam elmenni érte. Megszakadt a kapcsolatunk. Viszont nagyon hiányzik. Még utána egyszer itt volt, elvitte a cuccait, mert én szóltam neki, láttam rajta, hogy őt is bántja, hogy úgy nézünk egymásra, mint az "idegenek".

Megkeressem, vagy ne keressem?


Értelmes válaszokat várok.


2014. jan. 26. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen keresd meg.
2014. jan. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp keresd meg. NEM az I. vagyok.
2014. jan. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg, beszéljétek meg.
2014. jan. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem keresd fel! Régebben én is felkerestem az egyik barátnőmet 2 év után, és ugyanolyan jóba lettünk, mint régen. :)
2014. jan. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, mentek a zöld kezek. :)

Igazándiból nem volt teljesen "őszinte" a kérdésem, mert én is így gondolom, hogy keresnem kéne, viszont.

Van egy férjem és egy 2 éves fiam, a fiam imádta őt, viszont a férjem... Hát ő kemény dió. Ő nem szerette soha, de hogy miért, igazából nem jöttem rá soha, megmagyarázni sem tudta, ő most nagyon boldog, hogy nincs a barátnőm.

Este egy kicsit meséltem neki, arról, hogy mi is zajlik bennem, azt mondta, nem örülne, ha megkeresném, viszont átgondolja, bár nem tudom mit kell átgondolni azon, hogy én kivel is állhatok szóba.

Szerintetek a párommal mit kezdjek?

Persze, így hogy nincs a barátnőm, "egyedül" maradtam, a párommal sokkal másabb(jobb) minden, válásnál tartottunk, de nagyon nagy szükségem lenne a barátnőmre is. A párom többször választás elé állított, olyankor mindig próbáltam vele megbeszélni, ő pedig kihasználva a szülinapos esetet, megtiltotta, hogy találkozzunk.

Nem tudom mit csináljak. Attól, hogy volt a barátnőm, "normális" anya és feleség voltam/vagyok, néha elmentünk szórakozni, de másnap minden a régi volt. (Most van egy anyuka, akivel sokat összejárunk, ő sem felel meg, nem tudom, ez számít e.)

Erre ötletek?

2014. jan. 26. 11:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Húha,most megleptél, a leírtak alapján én két tizenévesre gondoltam, bocsi.

Ne hagyd magad, hogy birtokoljon a férjed.

2014. jan. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!