Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti a helyemben elmennétek?...

Ti a helyemben elmennétek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátaim nemrég lapítottak egy együttest. Én nem fértem bele, mert nem rendelkeztem 4 éves zenetanulási múlttal mint ők, csak 1-el. Valamint egyikőjük jobb abban amihez én is értek. Viszont mivel videó szerkesztéshez csak én értek ezért segítettem összeállítani a videót amit beküldtek egy tehetségkutatóra. Behívták őket, és az egyik megkért hogy menjek nézőnek. Viszont én mikor ez az egész ötlet megszületett akkor úgy képzeltem el magam hogy én is egyenrangú félként állok ott velük. Hát nem jött össze :/

Viszont elég jó barátaim. Eddig mindenben számíthattam rájuk. Viszont nem tudom hogy elmenjek-e. Nem akarom őket megbántani, de fájna látni ahogy előretörnek engem hátrahagyva. Meg azóta folyton kisebbségi érzésem van. Viszont tudom hogy ez nekik sokat jelentene.

Ti elmennétek a helyemben?


2014. márc. 19. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért mert te állítottad össze a videót még nem léphetsz fel velük, ezért nem tudsz "egyenrangú" félként ott állni. Te a videó szerkesztéshez értesz jobban, ők meg a zenéléshez. De még te is lehetsz jó, ha gyakorolsz. De ezért ne haragudj rájuk, mert most így alakult. Ha barátok vagytok, akkor menj el és nézd meg őket, szurkolj nekik.
2014. márc. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el. Próbálj örülni a sikereiknek és ne felejtsd el azt sem, hogy még az is lehet, hogy az aki jobb nálad kiesik és akkor téged fognak felkérni a helyére :)
2014. márc. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A minimum ilyen estben az,hogy a neved fel legyen tüntetve,hisz másként ők maguk nem tudták volna egyedül megcsinálni,vagy jó kis összeget fizettek volna.Nem tudom hány órát vett igénybe ez a videóösszeállitás.Egy doktori munka estében aki irja,általában még a takaritó személyzetnek is megszokta köszönni a munkáját.
2014. márc. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az igazság az, h szerintem tényleg nem jól látod.

Te a videót vágtad, ettől még nem vagy része a zenekarnak.

Viszont valóban lehetsz a vágójuk!

Szerintem menj el!

2014. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam hogy a része lennék a zenekarnak. Mert tényleg nem vagyok az. Csak fáj egy kicsit hogy ebből kimaradok. De szerintem el fogok menni.
2014. márc. 19. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj el, és megértem hogy sz*r érzés, hogy nem te vagy velük, de ha komoly célokkal alapították, akkor teljesen érthető a döntésük is.

De ne érezd magad rosszul, neked is köszönhető ez, és ha már így alakult, azért ebből is lehetnek előnyeid a későbbiekben.


Meg lehet nézni ezt a videót? Vagy ha csak később lehetséges, megosztanád majd velünk? :-)


Min játszol amúgy?

2014. márc. 21. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!