Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek kérjek bocsánatot...

Mit tegyek kérjek bocsánatot vagy hagyam hogy megbékéljen?

Figyelt kérdés
Pár napja a barátnőm azon megsértődőtt hogy nem csak vele logók hanem a többi barátommal is ezen nagyon besértődőtt teljesen átnéz rajtam azt még hozzá teszem hogy amikor segíteni kell vagy lelki szemetes zsák kell akkor jó vagyok. De nagyon bánt hogy rosszba vagyunk.
2014. márc. 23. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján kétlem hogy ez igazi barátság lenne.
2014. márc. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért kérnél bocsánatot? Most nevelni próbál téged azzal, hogy átnéz rajtad, ezzel büntet, de azt is mondhatnám, hogy zsarol. Szerintem csak unatkozik, és önző módon azt szeretné, ha mindig vele foglalkoznál, hogy rajta kívül ne is legyen életed. Amikor szüksége van rád, akkor ott vagy, úgyhogy nincs joga megsértődni. (Ez a lelki szemetes zsák aranyos, eddig csak a ládát ismertem.)

Miért, ő nem szokott a barátnőivel lógni? És ilyenkor te meg szoktál sértődni? Ugye, hogy nem. Akkor ő miért teszi?

2014. márc. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom. De akkor is bánt hogy haragszik rám. Hagyam hogy duzzogjon?
2014. márc. 23. 11:12
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasuokat! :)
2014. márc. 23. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!