Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lány vagyok és van egy nagyon...

Lány vagyok és van egy nagyon jó fiú barátom és szinte minden napot együtt töltünk, szerintetek feltegyem azt a kérdést, hogy járjunk. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Csak engem még az is zavar, hogy nagyon sok lány barátja van, de tudja, hogy féltékeny vagyok, mert elárulta az egyik kedves barátnőm.

2014. márc. 24. 19:49
 1/5 anonim válasza:
Őszintén szerintem nem neked kell lépned hanem neki ha ő is szert téged. Maximum szerintem amit te tehetsz lány létedre az hogy meg próbálod kideríteni hogy ő érez e irántad valamit és ha igen akkor kérdezd meg. Bár ez csak az én véleményem.Az a lány aki elárulta az pedig nem barátnő.
2014. márc. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy : járjunk ? Ha együtt vagytok nap, mint nap, akkor még mennyit akarsz ezen felül vele tölteni ?
2014. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jártok. Ez a szép szerelem, igen:)))
2014. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes is vagy belé, akkor igen!

Anélkül viszont semmiképp.

2014. márc. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :))
2014. márc. 25. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!