Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit hazudjak, hogy ne keljen...

Mit hazudjak, hogy ne keljen elmennem vele?

Figyelt kérdés
A baránőm folyton elhív a falujukba, sőt, szinte megparancsolja (mondjuk csak hülyéskedésből, de akkor is...). Holnapra is elhívott és én nem mondtam biztosra, de ő úgy vette, hogy akkor megyek. Csakhogy nekem semmi kedvem most elmenni több okból is. (Egyrészt nem szeretnék találkozni egy bizonyos emberrel, másrészt korán szeretnék haza érni holnap.) Tudom, hogy nem kéne hazudni meg minden, de létszi ne jöjjetek ezzel a szent szöveggel! Én elég gyenge akaratú vagyok, ő meg szörnyen makacs, és ha őszintén megmondanám neki, hogy nem szeretnék menni, akkor úgy is rávenne...
2014. márc. 26. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy bukásra állsz nyelvtanból és korrepetálásra kell menned..
2014. márc. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amúgy ha tudtok a hazugságon kívül más megoldást, az is jó, mert nem szívesen hazudok neki.
2014. márc. 26. 16:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem akarok találkozni a KovacsPistivel es korán akarok haza érni holnap. Ennyi.m
2014. márc. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oszt.társam, és szerintem tudja, hogy nem állok bukásra semmiből, de azért köszi!:)
2014. márc. 26. 16:22
 5/6 A kérdező kommentje:
De ő ezerszer makacsabb nálam és így úgyis az lenne, amit ó akar.
2014. márc. 26. 16:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Kamuzz be valami apróbb betegséget! Kiment a bokád, alíg bírtál lábraállni,vagy kapart a torkod, és nem akartál betegebb lenni, ezért lefeküdtél. Esetleg valami házimunka, amit rádbíztak a szüleid! Vagy jött egy váratlan vendég, akivel már ezer éve nem találkoztál, és szívesebben töltötted vele az időt!
2014. márc. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!