Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim? (lent)

Miért nincsenek barátaim? (lent)

Figyelt kérdés

Miért van az ha kedves vagyok akkor kihasználnak? ha nem vagyok nagyképű bunkó akkor velem bunkók az emberek? Miért van az ,hogy ha más bunkó velem az vicces, és ha én válaszként bunkón reagálok akkor az szánalmas?


igazából nem is érdekelnek ezekre a miértek, én csak szeretném megérteni, miért nem tudnak elfogadni az emberek nagyrésze? miért nem tudok jó kapcsolatokat kialakítani az emberekkel?ti miylen tulajdonságokat utáltok a legjobban az emberekben?


19/f


2014. márc. 26. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is van néha ilyen problémám, hogy az emberek nem türelmesek és rögtön bunkóznak velem, amikor én kedves vagyok segíteni akarok stb. csa el kell suhanni felettük :D vannak normális emberek is csak eddig nem találtál rájuk
2014. márc. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos vagy
2014. márc. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem akarok aranyos lenni, csak jobban k iszeretnék jönni az emberekkel, amúgy köszönöm, miért gondolod hogy aranyos lennék?
2014. márc. 26. 22:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért bunkók veled, mert ettől ők "menők" lesznek. Ha te válaszként bunkón reagálsz az azért szánalmas, mert te nem vagy olyan népszerű mint ők. Majdnem mindenki csak a saját érdekeit nézi, azért használnak ki.


Azt utálom az emberekben, hogy nagy részük egy kétszínű, képmutató r.hadék. Sajna ez van, lehet, hogy nem vagy jóban sok emberrel, de még mindig jobb, mint egy csapat kétszínű majom.

2014. márc. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!