Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mutassam, hogy rosszul esik,...

Mutassam, hogy rosszul esik, vagy ne is érdekeljen?

Figyelt kérdés
Épp most, hogy kezdett az életem jól alakulni (barátok, barát) az a személy, akit eddig talán legközelebb éreztem a legjobb barát névhez, kibékült azzal a lánnyal, aki mindig elveszi a barátaimat. Minden évben eljátsszák ezt és én már nagyon kivagyok... Egy-két hónap múlva úgyis vissza akar majd jönni hozzám, de mivel nem az első eset volt hogy szarban hagyott a másik lány miatt, én már nem akarok megbocsátani neki.És így most megint egyedül maradok :( Mit tegyek? Mondjam el neki, hogy ez rohadt szarul esik, vagy tegyek úgy, mintha nem is érdekelne? SOS!! Nagyon ki vagyok borulva :( 14/L

2014. ápr. 2. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
mondd el neki, de szerintem inkabb nezz mas baratok utan
2014. ápr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyet nem lehet barátnak nevezni. Igen, kibékülsz vele, aztán megint otthagy? Hányszor akarod még, hogy hátba szúrjon? Ha megint összeveszik azzal a lánnyal, akkor megy majd megy hozzád, hogy ne legyen egyedül. Egy igaz barátot nem lehet csak úgy "elvenni". Tudom, hogy fáj és nehéz, de próbálj meg túllépni rajta és többet ne érdekeljen mi van vele. Ha meg majd vissza akar jönni (mert biztos így lesz), akkor meg édes a bosszú.:D Tudom, hogy nem jó egyedül, de hidd el, lesznek még más barátaid is. Pusztán azért, hogy ne legyél egyedül ne barátkozz ilyen emberrel. Akkor meg majd azon aggódsz, hogy mikor leszel megint egyedül.
2014. ápr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) és tudom, igazatok van, csak amúgy meg nagyon jól érzem magam vele :( De tudom hogy nem lehet barátnak nevezni... Már várom hogy jövőre mehessek gimibe, és ott találjak igazi barátokat :D
2014. ápr. 2. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!