Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az interneten keresztül...

Az interneten keresztül barátkozni? (lehetséges vagy reménytelen normális emberre rátalálni? )

Figyelt kérdés

Semmi szexualitásra nem gondolok, még csak párkapcsolatra sem. (Ha valaki netán félreértené.) Simán barátságra.


Itt, például ezen az oldalon, nem szoktak barátkozni? Itt vannak normális, értelmes emberek, akik nem hazudnak esetleg a korukról vagy a neműkről? Szerintem a többségük nem igen őszinte. De azért gondolom van pár kivétel.... Mindig van nem?


Megfogalmazódott bennem a kérdés, hogy esetleg mások találtak-e már itt barátságot, vagy csak szimplán olyan embert, akivel leveleznek egymással? (Barátságból.)


Azt hiszem remekül kifejeztem magam. :D Ennél jobban nem is lehetett volna... Azért biztos érthető.



2014. ápr. 3. 17:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

356 emberrel beszéltem az oldalról, mondjuk ebben volt minden, de a legtöbbet élveztem :D

5 barátnő, 1 szexkapcsolat, sok barát, mégtöbb haver, és max 100 akivel csak pár szót váltottunk, ez szerintem azért jó arány :)

És am találtam olyat is aki 5km-re lakik, és külföldit is, szóval azért nincs írva sehova se, hogy akit itt ismersz meg, minimun hány 100km-re lakhat csak :)

2014. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

10/11 Persze, hogy volt szándékom. :) Vagyis csak lesz. Valamikor a közel jövőben.

Elég kíváncsi személy vagyok, hidd csak el. :)

2014. ápr. 3. 22:12
 13/21 A kérdező kommentje:

11/12 Akkor már elég tapasztalt lehetsz e téren. :)

Végül is igazad van, elvégre nem tudjuk éppen ki is lesz az a személy vagy ki az, akivel éppen írsz/írni fogsz. Azért az az 5 km nem semmi... :) Persze én eddig az ország legtávolabbi részén fogtam ki embereket. Végül is perpillanat nem annyira fontos a hely, most a találkozás nem szerepel a terveim közt.

2014. ápr. 3. 22:22
 14/21 anonim ***** válasza:
Nekem más fórumról rengeteg haverom és majdnem annyi barátom volt. Persze kockáztattam, de akkor nem érdekelt, mert a "valódi barátságaim" semmit nem értek. A netes barátkozással sose volt gondom, csak majd' beleőrültem, hogy nem találkozhattam velük. (Többségük persze az ország másik felében lakott...) Többek között ezért is szakadt meg mindegyikükkel a kapcsolatom, bár fb-n még ismerőseim, így néha látom, mi van velük. 15/l
2014. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#14

Merre laksz? :)

2014. ápr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
#15 Ironikus, de Budapesten. :'D És valahogy mégis mindenki messze van... pl. Romániából is volt pár barátom.
2014. ápr. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

108Km innen, az messze van? :) Am nemsokára költözünk Pestre :D

Esetleg lenne kedved barátkozni? :)

2014. ápr. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Normális ember nem létezik.
2014. ápr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Utolsó: Miért gondolod így?
2014. ápr. 4. 19:32
 20/21 anonim ***** válasza:
Mert relatív.
2014. ápr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!