Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőmhöz oda...

Legjobb barátnőmhöz oda "költözött" az unokahúga, nem lenne gond alapjáraton, viszont az alábbiak miatt kicsit aggódok vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Több mint fél éve ismerem legjobb barátnőmet.

Amikor megismerkedtünk,akkor szóba került,hogy az egyik unokahúga olyan mint ha a barátnője lenne,mert kis koruk óta sokat vannak együtt,régen egymás szomszédságában laktak(csak aztán elköltöztek másik városba és keveset találkoztak).Az a lényeg nagyon nagy az összhang köztük.Ezzel sem lenne problémám.Viszont jelenleg barátnőméknél lakik ez a lány és amikor ott voltam vmelyik nap akkor meg mondta,hogy "jajj de jó,hogy ennyire jóba lettünk úja,olyan mint régen,nagyon egymásra vagyunk hangolva stb stb" barátnőm erre nem reagált semmit.Gondolom érzékelte,hogy nekem ez eléggé kellemetlen.Én nem vagyok féltékeny típus,hogy jajj csak az én barátnőm és mással ne legyen.Csak amikor más miatt hanyagolnak akkor az nekem se esik jól.

Viszont barátnőm amikor ezzel a lánnyal van akkor kicsit hanyagol engem,kicsit máshogy is beszél.Viszont ahogy nincs ott az unokahúga,mindig mondja,hogy megint kezdi kihasználni,meg rajta élősködni,nem hogy elmenne dolgozni stb.Ebből az jön le,hogy persze örül az unokahúgának,de azért annyira mégsem.

Félszavakból megértik egymást,meg hasonlóak is.

Én is sok mindent tudok barátnőmmel de azért évek alatt kialakult összhangot,nem tudok felül múlni sajnos kicsit több mint fél éves ismeretségnél.


Nem tudok normálisan négyszemközt lenni barátnőmmel,mert uncsitesója mindig ott van.


Amióta haza költözött barátnőm (kb 2 hete) fél órát tudtam vele beszélni,meg együtt lenni azóta nem.


Hosszú távon ez változtathat a barátságunkon?


Barátnőm nagyon szeret engem,meg mondta,hogy ennyi idő alatt senkivel sem került olyan kapcsolatba mint velem.Megbízik bennem,tudja én sose használnám ki.Tudom kezelni amikor ideges stb


Most nagyon sokat dolgozik reggel korán elmegy és délután jön haza, én délután megyek dolgozni és este jövök,amikor végzek felugrok hozzá fél órára kb,de nem igazán tudunk beszélni a szülei,meg uncsitesója miatt.


Napközben nem tudunk még facen se beszélni,mert a munkában nincs ideje erre,ami érthető.


Kicsit attól is félek,hogy eltávolodunk emiatt és mivel minden nap ott van vele az uncsitesója így nyilván vele még jobb viszonyban lesz.


Bocsi,hogy hosszú és kesze kusza,de most ez nagyon kijött belőlem.


Azt remélem,hogy ez a lány hamarosan vissza megy a szüleihez vagy máshoz.Bár ha nagyon kihasználja barátnőméket,akkor tuti kidobják múltkor is ki kellett dobni,mert eléggé kihasználta őket,csak mivel rokon meg fiatal is,nem akarnak neki rosszat.


2014. ápr. 4. 15:34
 1/2 anonim válasza:
Ha tényleg olyan jó barátok vagytok, akkor nem hiszem, hogy az unokatesó miatt elfogtok távolodni egymástól. Viszont én érzékelek egy kis féltékenységet az írásodban...
2014. ápr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jó barátok vagyunk igen.Meg most,hogy nem talizunk sokat,mindig amikor felhív mondja nagyon hiányzok neki meg minden.Ez jól esik.Igazából nem hinném,hogy eltávolodunk,mert eléggé jó a barátságunk.Sok minden össze köt azért minket,hiába csak pár hónapja ismerjük egymást.


Viszont én azt is érzékelem,hogy az unokatesója jobban féltékeny rám,mert amikor ott vagyok állandóan olyan zenéket rak be és mondja "emlékszel amikor ezeket hallgattuk" "meg milyet buliztunk már rá" stb.


Nem lennék féltékeny erre a lányra,ha nem csinálná azokat,hogy mindig amikor ott vagyok akkor felemlegeti a múltat ,hogy de jó volt,meg hogy ott lakik milyen jó stb stb


Illetve tegnap voltam fent náluk.Munkát keres a lány,hogy tudjon barátnőméknek beleadni a közösbe,hogy ő ott lakik.

Úgy tűnik hosszútávon maradni fog.


Viszont végre 1 hét után újra láthattam barátnőmet,de beszélni 4szemközt megint nem tudtam vele, uncsitesója miatt.


Csak attól félek,hogy most már akármikor találkozunk nem tudunk ketten lenni,mert az a lány ott van.


Tegnap ez a lány azt is mondta,hogy lehet beköltözik X-el(bnőm) Pestre albiba. Bnőm olyan helyen dolgozik,hogy olcsón 45-50 ezer rezsivel együtt ftért kapna egy kis albit.Ő is hallotta ahogy uncsija mondta ezt nekem,de nem mondott rá semmit.

Mondjuk barátnőm pár hónapja nekem mondta,de jó lenne együtt lakni egy albiban.


Barátnőm nekem ilyeneket nem mond,hogy beköltözik uncsijával meg nem nagyon reagál azokra amiket uncsija mondogat nekem,szóval azt se mondja hogy igen,igen így lesz vagy azt hogy jajj de hogy is.

Pont ezért nem tudom eldönteni,hogy mit is gondol igazából.


Mondjuk tegnap kb 2-3 percre ketten maradtunk akkor mondta,hogy nem tudja fog e tovább ott dolgozni,mert őt dolgoztatják a legtöbbet (be is lázasodott) meg minden.

2014. ápr. 8. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!