Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Voltatok hasonlo esetben?...

Voltatok hasonlo esetben? Vagy csak en birok kifogni egy ilyen borzalmas baratnot?

Figyelt kérdés
Nos kezdjuk ott h nagyon bunko velem..allandoan! Lehulyez, leidiotaz es nem viccel! Komolyan gondolja(pedig nem vagyok egyik sem..teljesen ok nelkul szid)..aztan amikor naluk vagyunk akkor van h osszekapunk vmi aprosagon es kizavar a szobajabol es bezarja az ajtot..utana van h amikor facen beszelunk es mondom h most mennem kell tanulni vagy ilyenek, akkor megharagszik ram. De elegge sznob..tehat o villog a tabletjevel,a telojaval (anyuci, apuci fenyesre kinyalja a s..gget). Iden lefotozkodott a karacsonyi ajandekjaival/ban es felrakta facebookra xd. Eleinte aranyos volt de ahogy telt az ido egyre nagyobb lett az egoja ( meg egyszer meg is pofozott ok nelkul! Biztps jobb lett tole a lelkenek:(-ha van neki.. ). Ahogy az elobb is irtam, amikor megismerkedtem vele nem volt ilyen. Ra egy evre osszejottem a batyjaval (o is szerette vna ha osszejovunk) es onnantol kezdve bunko volt es azon mesterkelt h szetszedjen minket ami utolag sikerult is neki. Az utobbi idokben mar csak azert viseltem el mert a tesojat szerettem. De borzalmas volt. Ti mit gondoltok az elmondottak alapjan rola?? :/

#elviselhetetlenség #Baratno (lb) #Fium huga #Ellense
2014. jan. 16. 22:37
 1/4 anonim válasza:
Főltétlenül keres más barátnőt.
2014. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
engem leginkább az lepett meg, hogy tudod még ezek után is barátnőnek hívni...hagyd már ott a p!csába, az ilyenek nem érdemlik meg, hogy bárki is szóba álljon velük.
2014. jan. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van! És talán csak erre a kis megerősítésre kellett várnom. Még ma megszüntetek vele minden személyes kapcsolatot..fogja még ő sajnálni azt a napot amikor elkezdett velem bunkózni!
2014. jan. 21. 23:02
 4/4 anonim ***** válasza:
szia, ma mi történt?
2014. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!