Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek? Mit kéne...

Mi a véleményetek? Mit kéne csinalnom?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, és van egy fiú barátom, aki pár évvel idősebb.Egy suliba járunk de itt szinte nincs lehetőségunk beszélgetni ezért Facebookon szoktunk.Viszont ami zavar hogy mindig én irok rá..Egyszer-ketszer volt csak hogy ő..Viszont ha beszélünk akkor egész nap, mindenről, tehát a beszélgetésben ez nem mutatkozik meg hogy én keresem.Kerdezget felolem, emlékszik a szulinapomra, tehát tenyleg nagyonnagyon jóban vagyunk csak ez az egy dolog zavar.Egyszer már felhoztam neki és azt mondta hogy csak akkor ir rá másra ha az nagyon fontos/sürgős.

Én ezt már megelegeltem és több hete nem írtam.Ő sem ir.Néha beszélünk mondjuk ask.fm-en vagy snapchaten..

Írjak vagy ne?Mit csinaljak?



2014. ápr. 10. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
mindenképpen írj neki.
2014. ápr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már komolyan megalazo..
2014. ápr. 10. 19:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Írj neki, és mondd el hogy zavar, hogy ő sosem keres. Ha tetszel neki, ezek után biztosan keresni fog, ha mégse, akkor akármit csinálsz, ez nem fog megváltozni.
2014. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajna már mondtam neki.:/

Nem szeretném hogy tetszek neki, vagy akár fordítva..csak baratok vagyunk.:)

2014. ápr. 11. 23:08
 5/5 anonim válasza:
ha csak barátok vagytok, akkor miért megalázó? Hiszen ő megmondta.. Csak ha fontos, gondolom ebbe az is beletartozik, hogy egy olyan lány, aki tetszik neki. Mivel nem ír neked magától valószínűleg nem tetszel neki, emiatt ne aggódj. de viszont valószínűleg neked kell továbbra is írnod neki ugyanis ő nem fog, ha jól látom a helyzetet.Rajtad áll vagy bukik a helyzet. Vagy "megalázkodsz" előtte és tudsz vele beszélni, vagy szimplán elfelejted. Sok sikert! :)
2014. ápr. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!