Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Még én érzem kellemetlenül...

Még én érzem kellemetlenül magam? (. )

Figyelt kérdés
Középiskolás korom óta ismerem a legjobb a barátnömet. Mindent elmondok neki a magánéletemröl, facebookon szoktunk "beszélgetni" leginkább, mert nem egy helyen lakunk. Ma kiderült hogy a férje elolvassa a facebook levelezéseinket. (barátnöm megadta a férjének a jelszavait) Nekem ez annyira rosszul esik, és még én érzem kellemetlenül magam emiatt. Én bizalmasan elmondtam a barátnömnek a magánéletemröl dolgokat, erre kiderül hogy a férje rendszeresen olvassa amimet írok. Komolyan nem tudom mit gondoljak a barátnömröl ezek után?
2014. ápr. 12. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Kezdj ki a férjével:)
2014. ápr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elsö ez nagyon vicces volt... Te mit szólnál hozzá ha kiderülne hogy más is olvassa azt amit te levelezel valakivel akiben ráadásul megbízol?
2014. ápr. 12. 21:08
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Hát sajnos pedig ez így van, az ember ha férjhez megy, a férje előtt nem nagyon vannak titkai. Gondolj bele, mindig együtt vannak, tudnak a legapróbb részletekről is. Ez nálunk is így van, és szerintem ezt így el lehet fogadni, ők egy pár, szinte egy embernek számítanak. Szerintem ne érezd kellemetlennek, mert ha a barátnődben bízol, a férjében is meg kellene. Ők összetartoznak.
2014. ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Neked van igazad, ez nagymertékü indiszkréció!


Éppen ez az a helyzet, amiért jogod, ha valaki jelszóval védi a facebook-profilját, email-címét, stb., mert ez az, ami nem tartozik a férjre/feleségre.

2014. ápr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem már eltávolodtatok, de az mondjuk ok hogy a férje van a lista élén és nem te.

Igazából a kérdés az, hogy kinek a sara ez. Mert a barátnőd ugyan megadta a férjének a jelszavát, de ettől még a férjnek élnie kell ezzel a lehetőséggel, meglepően kíváncsi is, hogy elolvasta a levelezéseteket. Szóval a barátnőd megadta a lehetőséget a férjének, ő pedig élt vele.

Én nem írnék ezentúl ilyesmit a barátnőnek, se a facebookon se máshol.

2014. ápr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így nem jó ha annyira nem érdekli a barátnődet az amit írsz és,hogy ez téged zavarna ha más megtudná miket írsz neki akkor ez az ő hibája én a helyedben nem tartanám vele a kapcsolatot tovább. De komolyan melyik férfi az a hülye aki a barátnőjének a leveleit olvasgassa -.-"
2014. ápr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon sza.ul esik, mert én a barátnömnek bizalmasan mondtam el dolgokat, és olyanokat amiket csak vele osztottam meg, nem pedig a férjével. (is) Ez csak egy apróság példának: a barátnömnek küldtem pár napja képet a mostani hajszínemröl,,és írtam neki hogy tetszik most a színe. Erre ma a férje megkérdi tölem hogy akkor most tetszik a hajszínem? Komolyan..És ugye ezek szerint mindent folyamatosan olvasott amit a barátnömnek írtam.
2014. ápr. 12. 21:17
 8/13 A kérdező kommentje:
Csalódtam a barátnömben mert ezek szerint (ha megadta a jelszavait a férjének aki olvasgatja a levelezéseit) nem megbízható. :-( :-(
2014. ápr. 12. 21:19
 9/13 anonim ***** válasza:
En is igy jártam a testvéremmel, hogy a gyerekei olvassák,amit mi irogatunk.Véletlenül derült ki és még azt mondta, hogy amit irok neki azt senkinek nem mondja el.Legszivesebben már nem irnék vele.
2014. ápr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ez egy jó lecke volt számodra, hogy ami fontos és bizalmas azt nem szabad senkinek sem leírni, nem csak azért, mert ő visszaél vele, hanem mert más is feltörheti vagy beléphet akár a te, akár a másik facebook levelezésébe.
2014. ápr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!