Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyi idő után lett olyan...

Mennyi idő után lett olyan bensőséges a kapcsolatotok, hogy legjobb barátnőkké váltatok? Főleg nem a gyerekkori barátságokat kérdezem.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 14. 22:01
 1/5 piriiiiii ***** válasza:
Fél év, egy év. Kábé.
2014. ápr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fura módon 4-5 hónap után, ebben a hónapban lesz 7 hónapja,hogy megismerkedtünk.Olyan kapcsolatunk van,hogy azt mondta sose volt olyan legjobb barátnője akivel ilyen hamar bensőséges kapcsolat alakult volna ki mint velem. Mondjuk az is közre játszhat,hogy ellentétek vagyunk és az ellentétek vonzzák egymást,pluszba én egy elég nehéz korszakban jelentem meg nála és mindenben mellette álltam,segítettem.Valószínű ez is hozzá segítette a barátságunkat,hogy bensőségesebb legyen:)


Nekem pedig,hogy vkit barátomnak mondhassak 1 év is el kellett ,hogy teljen.De mi pár hónap alatt sokat tettünk egymásért és a barátságot a tettek határozzák meg:)

2014. ápr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lenore Pein AsamiYuu ***** válasza:

Viszonylag rövid idő alatt, úgy körülbelül 2-3 hónap kellett részemről, az ő részéről nem tudom. Már másfél éve ismerjük egymást, azóta sok mindenben segítettünk egymásnak, és mindig, amikor ráérünk, akkor állandóan szórakozunk (beszélgetés, stb). Nekem speciel ő és a családja megmentette az életem is.

Nagyon szeretem őt és családját.^^

2014. ápr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hogyan mentették meg az életedet?


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2014. ápr. 15. 17:31
 5/5 anonim válasza:
Szerintem változó. Attól függ hogy az emberek mennyir e ismerik meg egymást. Nekem volt már olyan hogy évekbe tellet, és olyan is hogy csak pár hónapot
2014. ápr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!