Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért fordítja ellenem a...

Miért fordítja ellenem a barátaimat? Ellopja az életem!

Figyelt kérdés

Van egy lány, ovistársam volt. Aztán jó pár évig nem beszéltünk, nem is tudtam róla, egészen tavaly decemberig. Akkor elkezdtünk dumálni, nagyon jóba lettünk, túl jóba, mindent megbeszéltem vele, szerelmes voltam egy srácba, (akkor a legjobb barátomnak tekintettem, ő is engem) ő is hasonló helyzetbe volt. Utána a sráccal összevesztünk, a lány pedig belépett az én helyembe, őt ölelgette, puszilgatta, én meg féltékeny lettem. Utána a "legjobb barátnőmet" fordította ellenem, végül pedig a legjobb fiúbarátom őt védte meg velem szemben, amikor őt kb ismeri vagy 2 hónapja, engem meg 2 éve. A fiúbarátommal volt közöttünk barátság extrákkal, aztán befejeztem vele ezeket, mert fölösleges volt, meg nem akartam ezzel tönkretenni a barátságunkat, végül a csaj itt is belépett a helyemre, a srác folyton az ölében fekszik, a csaj meg cirógatja. És a srác megvédte a lányt hogy ne bántsam, ő nagyon bírja. Azóta sírok. Kérlek segítsetek! Mit csináljak? Miért vesz el tőlem mindent? Mert hogy eddig mindent elvett. Mindent! Hetente járunk egy egyesületbe, ahova 2 hónapja jött, a srác is, a barátnőm is, meg akibe szerelmes voltam, mind utálták, és nem is akarták aláírni a belépését. És ő is utálta a fiúbarátomat. Aztán, most meg kitúrt!

Segítsetek, kérlek! :C



2014. ápr. 13. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez ilyen :( Nem véletlen hogy azt mondják, hogy a fiúknak a gatyájába az eszük..
2014. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő azért csinálja ezt, mert egy szemétláda. Az ilyeneket el kell kerülni. És ha a haverjaid, barátaid, vagy bárkit ellened tud fordítani, akkor velük sem volt érdemes foglalkozni, ha igazán fontos lennél a számukra, akkor nem dőlnének be ilyen olcsó trükköknek. Felejtsd el őket.
2014. ápr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Csak, olyan rossz, hogy fél éve a legjobb barátnőm egy lány, sosem veszekedtünk, és amikor idejön ez a kis csíra, egyből összeveszít minket, ráadásul úgy, hogy a csaj írogat nekem a legjobb barátnőm nevében, és mondja hogy "igen, ő is egyet értett velem"..

Rettenetesen érzem most magam.

2014. ápr. 13. 20:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát erre csak azt tudom mondani, hogy üdvözöllek az életben :D Sok ilyen fog még történni. Sajnos ez van.
2014. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Biztató...
2014. ápr. 13. 20:48
 6/9 anonim válasza:

Üdv a világomban....

Nekem egy csaj elõször az elsõ szerelmem lopta el, utána a legjobb barátnõm, majd a legjobb fiúbarátom, most a mostani legjobb fiúhaveromon és kiszemeltemen ügyködik, de õket már nem engedem!!! Harcolj a baràtaidért, hidd el megéri!! Engem még az vígasztal, hogy az igazit (barát vagy szerelem) nem tudják elvenni.

2014. ápr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sok sikert neked is!

Harcolni fogok értük.

Nem fogom hagyni hogy őt bárki is jobban szeresse mint engem, aki eddig nem is bírta!

2014. ápr. 15. 20:29
 8/9 anonim ***** válasza:
mindenkivel megesik, aki úgy jár, velem is ez volt és épp olyan értelmetlenül néztem szembe a dologgal. aztán beláttam, hogy a csaj talán direkt idegesiteni akar, nem bir engem, esetleg irigy rám, vagy ilyesmi, és ebben éli ki magát. talán a barátaid is épp azt figyelik meg rajtad, hogy mennyire felhuzod magad az ellenfeledtől és gyengédnek tartják, vagy ilyesmi..ne törödj velük, te csak őrizd meg magadban a lelki-békéd, és azt a tudatot, hogy attól te még jó/jobb vagy, ha igy bánnak veled, és egyszer ők is belássák majd, vagy sőőt..te találsz egy normális, igaz barátot, akivel majd rajta fogtok nevetni..
2014. ápr. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, szinte minden megoldódott magától...:))
2014. ápr. 20. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!