Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a baja Szerintetek, aggódja...

Mi a baja Szerintetek, aggódjak? Eddig a legjobb barátnőm volt!

Figyelt kérdés
Szerintetek miért csinálja mostanában ezeket a legjobb barátnőm? Mostanában elég gyakran nem értünk egyet, és az utóbbi időben elkezdett piszkálni. A mi barátságunk már egy ideje nagyon szoros. 2 évig hordtunk el egymást mindennek és a tavalyi évben kibékültünk és annyit voltunk együtt ,hogy legjobb barátnők lettünk. Most megint azt mondja idegesíti a viselkedésem pedig én semmit nem csinálok másképp mint eddig. És most már be is szólogat de ha rászólok nem csinál semmit hanem folytatja s fel van háborodva. A minap azt is egy másik barátnőmtől tudtam meg hogy eltörött a keze mert neki írt SMS-t és nem nekem aki elméletileg az LB-je. Meg facera is felrakta később. Nem tudom mit vétettem ellene, nem tudom hogy ezt miért csinálja velem. nagyon megváltozott! Volt valaki már hasonló helyzetben? Kezdem azt hinni valami komoly baja van úgy amúgy vagy velem! :( Létszi segítsetek!!!

2014. ápr. 17. 20:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Am 14/L
2014. ápr. 17. 21:07
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg, hogy van-e valami problémája a családjával, mert lehet annak a hatására viselkedik így. A másik lehetőség pedig az, hogy ő változott meg és már nem kér belőled.
2014. ápr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az lehet. KÖszi :)
2014. ápr. 17. 21:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Először is igen,kérdezd meg,hogy pontosan mi is a problémája.

Utána pedig légy szíves NE LEGYÉL OLYAN MARHA,MINT AMILYEN ÉN VOLTAM!


Képzeld el egészen mostanáig(18 éves koromig) úgy bántak velem az emberek,AHOGY CSAK AKARTAK!Engedtem,hogy mindenfélének elhordjanak,a porig alázzanak a buta,bunkó viselkedésükkel.

De aztán észhez kaptam!Miért lennék én kevesebb,mint mások?Semmiért.És mivel többek ők,mint én?Semmivel.Minden csak viszonyítás alapja.

Engedtem magam elnyomni jó darabig,na de most már megfogadtam,hogy NEM engedem senkinek elnyomni magam!Aki elfogadja,hogy vagyok,amilyen vagyok,azt én is elfogadom.Senkit nem utálunk azért,aki!

Te is elviseled őt úgy,ahogy van,NEM!?Hát dehogynem!Akkor ennyit TE IS ELVÁRHATSZ TŐLE!


Állítsd kész tények elé!Nehogy engedd magad,még egyszer is kérlek,ne szúrd el az életed 14 évesen.Én megtettem,és megbántam.A következményei:itthon ülök,csak tanulok meg gépezek-ennyi(!!) az életem!

Csak azért,mert engedtem magam,mert okosabb akartam lenni.Nem,ma nem ez visz előbbre!A butaság,a naívság,a primitívség,ez mind..ez vitte őket előbbre.

Az,hogy megaláztak másokat.És akik engem megaláztak,azok most a menők.De az életben szerintem ők nagyobbat koppannak,mint én.


18/L

Ja és utóirat:én az életemet körülbelül 6 éve kezdtem elrontani..akkor számoljunk csak.. 2008-tól kezdve.Most 2014 van,és ez BORZASZTÓ!


Ha találkoznék a 14 éves önmagammal,akkor azt mondanám magamnak,amit most neked itt leírtam.

2014. ápr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom tanácsolni, mint az előttem szólók: beszéljétek meg, ha pedig nem lesz belőle semmi, dobd ki a francba. Ha tényleg a barátod, elfogad olyannak amilyen vagy és nem háborog! Ja, és: NEM KELL BEHÓDOLNI NEKI, NE ÉREZD ÚGY, HOGY ELNYOM TÉGED!


FG

2014. ápr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek nagyon sokat segítettetek! :)
2014. ápr. 19. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!