Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ők reagálják túl vagy tényleg...

Ők reagálják túl vagy tényleg én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Van 2 baratnőm akik egyúttal évfolyamtársaim is , ők közelebb állnak egymáshoz mint én hozzájuk mivel ők csoporttársak lévén sokkal több időt töltenek együtt.A következő a helyzet: van egy kurzusunk ami 8tól kezdődik és 3 órát tart, velem néha megtörtént hogy elaludtam és csak 9re értem be..a héten ők nem jöttek be első órára. Mikor 9kor megérkeztek szinte leorditották a fejem,hogy én milyen rossz barát vagyok, nem is irtam nekik hogy megkérdezzem mi van velük pedig ők mindig irnak mikor én hiányzom és azóta nem hajlandók hozzám szólni én meg hiába kérdezem,hogy mi van csak azt kapom meg hogy ilyen meg olyan rossz barát vagyok és hogy mennyire megbántottam őket. Tényleg ennyire súlyos hibát követtem el?
2014. ápr. 18. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ja, a végén az ESB fog miatta leomlani. Ők reagálják túl, de majd elfelejtik.
2014. ápr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ne foglalkozz velük, ezek nem barátok, csak kapcarongynak használnak és próbálnak irányítani. valószínű, hogy a környezetük által okozott feszültséget vezetik le rajtad. ha nagyon magányos is vagy, ne ragaszkodj olyanokhoz, akik oktalanul bántanak. ennél még a magányosság is jobb. barátokat máskor/máshol is tudsz szerezni. viszont, ha mazochista vagy, akkor csak nyugodtan tűrd tovább az ilyesfajta lelki terrort, egyszer úgy is besokallsz tőle és akkor fognak igazán furán nézni rád az emberek, hogy mi bajod, mert nem fogják látni az előző éveket/évtizedeket, ami alatt rád rakódott a sok sérelem. Ha tüske kerül a bőröd alá és nem bírod/akarod kiszedni, az attól még ott van és nem tudhatod mikor gyullad be....ugye nem akarsz sündisznó lenni? lépd át ezt a két luvnyát, egy lyukas kétforintost nem érnek
2014. ápr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!