Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik fiú-lány barátság?

Létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
Létezik fiú-lány barátság? Vagy olyan hogy egy fiúnak/lánynak az ellenkező nemből van legjobb barátja? Válaszotokat indokoljátok lécci. :D

2014. ápr. 21. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem létezik, már az alapoknál eldől a dolog, már a szimpátia kiinduló pontja a szexuális érdeklődés.

És nem akarlak összezavarni, de az hogy ezt a kérdés foglalkoztat a 'legjobb barátoddal' kapcsolatban még annak a mélyén is a szexulitás rejtözik.

2014. ápr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
nem, és ezt te is nagyon jól tudod ;)
2014. ápr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem létezik,mert mindig valaki többet akar.
2014. ápr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
de igen is van fiú-lány barátság. Nekem a legjobb barátom 13 éve az ellenkező nememből van. Úgy feltudnak ezzel idegesíteni sokak szerint nincsen fiú-lány barátság. Nem hiszem hogy szexuális érdeklődés miatt vagyok vele 13 éve . Mindent elmondunk egymásnak és próbálunk egymásnak tanácsokat adni. Mi van akkor ha a legjobb barátja az embernek a másik neméből van? Semmi. Szerintem ez nem a világvége. Van barátja a legjobb barátomnak úgy hogy nem akarunk egymástól szexualitást se semmit. Ennyit erről. 15/F
2014. ápr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben van!! Engem is idegesít az, ha valaki azt szajkózza, hogy nincs, és lenézi azt, aki szerint van. Nekem is az ellenkező nemből van, de felfordul a gyomrom attól, ha arra gondolok, hogy meghúzom. Vannak emberek, akik természetükből kifolyólag sokkal jobban megértik egymást az ellenkező nemmel. Ezt azok az emberek nem tudják megértenek, akik nem ilyenek. Amúgy szerintem meg teljesen mindegy, hogy ki mit mond, mindenki érzi ki mennyit jelent neki, kivel milyen kapcsolata van, és ez nem attól függ, amit a megmondó emberek mondanak látatlanban. Ha te jól érzed magad valakivel, ő is veled, kedvelitek, szeretitek egymást, akkor más nem számít. Ez hidd el nekem! Ahány ember, annyi kapcsolatfajta. Nem lehet mindenre ráhúzni valami sablont, hogy ebből úgyis ez lesz, abból meg úgyis az. Tehát VAN fiú-lány barátság, sőt sokszor értékesebb is, mint egy fiú-fiú. A fiúk többsége sajnos nem egy kimondott emberhez ragaszkodik, hanem ahhoz, hogy legyen ott valaki, mindegy, hogy ki. De légy nyitott, ha humoros, talpraesett vagy, akkor lassan mindenki nyitni fog feléd, és mindenkit meg tudsz ismerni milyen, és aztán ki tudod választani a számodra megfelelő ember(eke)t.
2014. ápr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Férfi-nő barátság létezik. Amikor megpróbálják, de nem megy a párkapcsolat, kialakulhat barátság.
2014. ápr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"de igen is van fiú-lány barátság. Nekem a legjobb barátom 13 éve az ellenkező nememből van. Ennyit erről. 15/F"


:-)

2014. ápr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem igen létezik, az egyik legjobb barátom, talán a legjobb, egy velem egyidős lány, mielőtt megismertem énis azthittem hogy ilyen nem létezik, az viszont (legalábbis nálunk) tény, hogy nagyon nehéz nem átlépni azt a bizonyos határt
2014. ápr. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem is van:) évekig észre se vettem de van egy fiú akivel x éve 1 suliba járunk. nemrég ismerkedtünk meg eddig azt se tudtuk h ki vagy...és azóta is szinte minden nap beszélünk:) <33
2014. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem is az egyik legjobb barátom fiú, szóval igen is létezik ilyen:) 16L
2014. júl. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!