Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hatalmasat csalódtam az...

Hatalmasat csalódtam az egyetlen barátomban, és még csak el sem mondhatom neki. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A szitu:

Kb. 1 éve ismerem, és mivel napi 8 órát dolgoztunk együtt (kettesben), ráadásul nagyon jó embernek tartottam, hamar összebarátkoztunk. Korábban bár voltak haverjaim, de barátom senki. Egy ember volt egész életemben akiben megbíztam, és akit igazán szerettem, de vele később kapcsolat lett, ami 4 éve tart már. Megismerte a páromat, és rengeteg időt töltöttünk hármasban, mindent megbeszéltünk. Rengeteg dolgot osztott meg velünk, amit állítása szerint még senkivel, és mi is nagyon megszerettük.

Most szombaton nagyon összevesztem a párommal. Felhívtam ezt a barátot, aki mind mindig, elmondta mennyire szeret, támogat, de nem ad tanácsot egyikünknek sem, nem szól bele, de szívesen meghallgat. Vasárnap elkezdtünk a párommal beszélgetni, és az nem volt titok, hogy mindketten felhívtuk, de mint (egyébként egy véletlennek köszönhetően) kiderült, hetek óta mondogatja a páromnak, hogy jobban jár ha kidob, csak a pénzéért vagyok vele (kb. 3 hete nincs munkám), nem is szeretem, kiderült, hogy rendszeresen a szemembe hazudott mindenről, és mikor elmondtam neki mi fáj a párommal kapcsolatban (a párom akkor még nem tudta), beszéltek telefonon, és azt ajánlotta neki, tegye azt amiről én pár perce előtte mondtam el, mennyire fáj. Hetek óta hazudik, vissza él a bizalmammal, folyamatosan arról beszélt mennyire szeret, mellettem áll, a hátam mögött meg undorító volt! Azért is fáj ennyire, mert az első és egyetlen barátom volt. Igaz barátnak tartottam...

A gond. Szívem szerint elé állnék és közölném vele mekkorát csalódtam benne, de akkor kiderülne, hogy mindent visszamondott a párom. Nekem legalább itt maradt a család, de a párom mellettvsenki sem áll. Se család, se másik barát (haverjai ugyan vannak, de senki akit hívhatna ha baj van). Az egyetlen akit kereshet ha összeveszünk, aki vígasztalja és meghallgatja. Velem egy szemét volt, de nem akarom, hogy a párom elveszítse az egyetlen embert aki egy személyben a barátja és a családja is...



2014. ápr. 22. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagy pancser vagy, ha ezt annyiban hagyod. Ilyen "barátot" akarsz a párodnak? Aki folyamatosan kettőtök ellen áskálódik? Szépen mondjátok csak a szemébe, hogy kiderült a kis földalatti mozgalma és akkor legyen szíves elmondani, miért olyan nagyon fontos neki, hogy ti ketten szakítsatok, illetve eközben miért mutatta a barátodnak magát? Írhattál volna nemeket, de valószínűleg egyikőtökbe beleesett, azért akart köztetek balhét, vagy csak szimplán rohadt természete van. Küldjétek el, ez nem ember, ez egy szaralak.
2014. ápr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindhárman lányok vagyunk. A páromtól emiatt a család és az addigi barátok is eltávolódtak. Csak ő van jelenleg neki. 15 évvel idősebb nálunk (mi 22 évesek vagyunk), és 20 éve él egy pasival. Állítólag teljesen hetero, bár van 1-2 jel, ami arra utal, hiányzik neki egy gyengéd "barátnő" meg, hogy az én páromtól többet is akarhat, de ezeket a gondolatokat eddig elhesegettem, mivel heteronak vallotta magát és a barátom volt (legalábbis eddig azt hittem).
2014. ápr. 22. 22:31
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a helyedben erre gyanakodnék. Bárhogy is, ez a nő gonosz, jobb lenne, ha nem lenne a közeletekben, nem őszinte, nem jó ember.
2014. ápr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!