Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbízhatok még a barátomban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbízhatok még a barátomban?

Figyelt kérdés
A barátom el ment az előző barátnőével aki hát nem túl hozzá illő régen megcsalta fűvel-fával ( a csaj a barátomat).Szerintetek mit tegyek???

2014. márc. 20. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "el ment"? Magyarul megcsalt téged azzal a lánnyal, aki régen őt csalta? És benned még kételyek vannak? Én dobnám azonnal, nem csak azért, mert gerinctelen, de azért is, mert buta.
2014. márc. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ő azt mondja csak gyorozni mentek el mert ez egy régi fogadás volt de én nem hiszek
2014. márc. 20. 19:42
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj már meg írni... És akkor mi van ha elmentek kajálni?

Inkább a bizalom hiánya lehet szakító ok, mint az hogy ők esznek...

2014. márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen de ketteseben
2014. márc. 22. 19:48
 5/10 A kérdező kommentje:
Amikor nekem azt írta hogy egydűl ment
2014. márc. 22. 19:49
 6/10 anonim ***** válasza:
talan mert nem akart feltekenysegi jelenetet.... es ezt 20eves lanykent mondom neked tapasztalatbol....ha feltekenykedsz elobb utobb ink ferdit mint h ujabb jelenet jojjon...
2014. márc. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Utolsó válaszolónak igaza van. Mi van akkor ha ketten mentek el? Nem értem, én is mentem már el lányokkal beszélgetni meg meginni egy akármit, miközben nekem barátnőm, nekik barátjuk volt. Nem volt belőle semmi. Ne féltékenykedj! 23/F


3-as válaszadó voltam.

2014. márc. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De ez a csaj ártani akar nekem.
2014. márc. 22. 20:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Bizalom ide vagy oda,nekem ez nagyon nem tetszene,és ezt szóvá is tenném.Sőt,ki is penderíteném,aztán azzal mehetne kettesben kajálni,akivel akar.Belőlem senki ne csináljon hülyét!Szerintem te se hagyd.
2014. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bár a kérdés nem mai, de ha már a bizalomról van szó, először ő cseszte el.

1, nem bízott benned annyira, hogy elmondhassa (tehát ő nem bízik benned)

2, hazudott (tehát tett róla, hogy megrendüljön a te bizalmad is)

2014. ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!