Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt? Melyikünkn...

Miért csinálja ezt? Melyikünknek van igaza?

Figyelt kérdés

Az egész ott kezdődik, hogy van egy fiúbarátom, akiről 5 hónapig azt hittem, hogy csak a barátom, de rájöttem, hogy ő többet érez irántam, e volt két hete. Elmondom, miért.

Megismertem egy fiút, és 1-nek (fiúbarátom=1, hívjuk így) meséltem róla, ő pedig nagyon furán reagált, egyszavas válaszok, meg minden, amit csak el lehet képzelni és "flegma". Itt esett le, hogy féltékeny, és többet érez irántam, mint barátság, mert egy barátnak simán mesélhetek a többi barátomról is, nem? (előtte még voltak esetek amiben ez meglátszott, de nem lényeges annyira). Ezek után egy ideig szóba sem jött a srác, aztán véletlen megint szóba jött, 1 pedig kiborult. Én leszidtam, hogy ne nézzen hü*yének, meg hogy rajta kívül miért nem barátkozhatok másokkal, miért szól bele abba, amit csinálok (voltak még hátérsztorik, ha kell, priviben leírom). Volt, hogy tiltottam, mert annyira rápörgött, és szidta a fiút. Kinek van igaza?



2014. ápr. 23. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Értelmezhetlen a kérdés. Nem jól reagáltál a reagálására. Miért kellett letolni? Tehet ő valamiről? Nem gondolnám.
2014. ápr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Többet érez irántad. Mi a kérdés? Mi az, hogy kinek van igaza? Tényleg kicsit értelmezhetetlen. Féltékeny 1, mert többet érez. Vége. Nincs kérdés. Csak gondolom nem mer lépni.
2014. ápr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én teszek fel kérdést. Te mit akarsz kihozni az 1-gyel való kapcsolatodból? Ha tetszik, akkor közeledj felé, ne rontsd a kapcsolatotokat azzal, hogy másokról mesélsz neki. Ha nem, akkor meg beszélj vele higgadtan és normálisan, hogy örülsz hogy ilyen jó barátok vagytok, mert most végre te is látod, hogy létezik fiú-lány barátság több érzelem nélkül.. Valahogy finoman add a tudtára hogy barát marad. De ebben az esetben sem kell feltétlenül a másik csávóval fárasztani, egyértelműen nem tesz a kapcsolatotoknak, akkor sem ha barátok, akkor sem, ha többek lesztek. Nehéz, de nem lehetetlen egy ilyen szituáció után megmenteni a barátságot. Az a kérdés, hogyha te nem akarsz többet, ő képes-e csak barát maradni.
2014. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!