Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyikünknek van igaza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikünknek van igaza?

Figyelt kérdés
a barátnőmmel és még 3 sráccal elmentünk egy ilyen kocsma és szórakozó helyre . ők akarták hogy mennyek én be se akartam menni. mindenki leült és az egyik srác mellém ült. elkezdtünk beszélgetni ő állandóan rám fújta a cigije füstjét és mikor rászóltam azt mondta hogy "kíván". és belépett valami 2 noname gyerek és leültek mellém és elkezdtek fűzni hogy jöjjek össze ezzel a fiúval. mert hogy ha most nemet mondok akkor 2-3 év múlva bánni fogom, egyszer vagyok ilyen fiatal. amúgy kb. én voltam egyedül józan! és ezt 20 percen keresztül ecsetelte hogy ne halasszam el a fiút ilyenek. én viszont mindig nemet mondtam mert 1.: részeg volt ezért kb. a felmosóvödörre is rámászott 2:: nemhiszem hogy nekem 14 évesen idegen fiukkal kéne kavarnom 3.: 18 éves a gyerek és ő már mást is akar én meg ennyi idősen még nem... de persze ennek a két gyereknek ezekre is voltak válaszaik hogy : attól mert részeg én tetszek neki, 14 évesen élvezzem ki az életet, nem kell "mást" is csinálnunk elég ha csak beszélgetünk max. egy-két csók. szeretném a ti véleményeteket kérni hogy tényleg én döntöttem-e rosszul vagy épp jól? ja és ha lehet nem kérek olyan válaszokat hogy mit keresek ilyen kocsmákba TUDOM hogy nem kellett volna...

2012. nov. 4. 11:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

szerintem jól döntöttél. :)


ilyenekkel nem kell foglalkozni. :)

2012. nov. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, h elutasítottad. Ribancság lett volna hagyni magad, 14 évesen meg főleg. Bár mindenki ilyen lenne a korosztályodból!
2012. nov. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Jól döntöttél, 14 éves vagy,ne gyere össze egy 18 évessel,mert ő körülbelül csak a szexet akarja(ritka,hogyha nem). Főleg,hogy részeg volt...mégjobb hogy így döntöttél.

17/L

2012. nov. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Na az már jó, hogy belátod, hogy 14 évesen nem kell kocsmázni.. de hát én is voltam már ilyen szituációban mint te. Én is bementem, de nyilván nem azért, hoyg leigyam magam.. szóval jól etted, hogy nem jöttél össze senkivel. a pasik nem csak részegen tudják azt ígérni, hogy jajj elég a csók is. a FENÉT! könyörgöm, valaki muatsson egy pasit, aki nem akar szexelni 18 évesen! :D
2012. nov. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
de őszintén néha már tök szar érzés hogy a baráti körömből egyedül én vagyok az aki nem ilyen ezért a bulikon legtöbbször így egyedül ülök és csak így nézek hogy nekem mért nincs... ?
2012. nov. 4. 11:54
 6/16 anonim ***** válasza:
Megoldás: ne járj bulizni! 14 évesen nem is kell.
2012. nov. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
hát ez nem volt igazi buli. vagyis szerintem nem buli az amikor 15 fiatal kint van egy kerthelyiségbe és mind full részeg egy meg csak nevet rajtuk :D
2012. nov. 4. 12:04
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem járhat bulizni csak ésszel ahogy most is tette.

Jól tetted, hogy nem mentél bele a dolgokba. Inkább ezért lógj ki a sorból, mint azért mert tudják tőled bármikor bármit megkaphatnak.

2012. nov. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
ja :D akkor még lehet hogy lett volna esélye ha pl. nem lett volna részeg és nem mondott volna olyanokat hogy kíván meg hogy ott egy bokor beszélgessünk xd
2012. nov. 4. 12:14
 10/16 anonim ***** válasza:
Nagyon is jól tetted, hogy nem menttél bele. Fiatal vagy még, ezt jól mondták és épp ezért nem helyes belemenni amit ők akartak. Nem járni akart veled hanem megdugni. Az meg neked jó lett volna? Várj addig amíg nem találsz egy normális srácot. A kor az meg nem volt vészes, de fiatal vagy és rosszba vittek volna.
2012. nov. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!