Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnám újra éleszteni a...

Hogy tudnám újra éleszteni a barátságunk? TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés
Nem rég egy régi barátnőmmel kicsit legjobb barátos szintre kerültünk .egymásnak minden véleményünk eggyezett. kicsit nagyon. Az elején nagyon jól megvoltunk minden klappolt mindent elmondtunk eggmásnak az volt. mostanában kisebb dolgokon össze kapunk. mindenben irányít. Sokszor úgy érzem hogy más kisebb dolgok problémák mellékes emberek neki fontosabbak. Ha elmondom a véleményem és más mint neki egyből fölényesen elkezdi hajkurászni a saját igazát. Van amire nem is mond semmit csak hagyjuk. Ugyan oda tartozunk élőbe viszonylag kisebb durcákkal jókat nevetünk de interneten már nem is beszélünk. Aggódnom kéne? Hagyjam és kiderül majd a barátságunkból lesz e valami? Ha ez számít valamit akkor nem rég lett túl egy szerelmi bánaton. Azóta nem ismerek rá.. Szóval hagyjam hogy ő keressen írja le a bánatát vagy mit tegyek?

2014. ápr. 26. 22:14
 1/6 anonim válasza:
Szerintem most hagyd egy kicsit főleg, ha nem rég lett túl egy kapcsolaton, még idő kell neki...ha szomorúnak látod akkor nyugodtan menj oda és csak tereld el a figyelmét. Nem igazán tudom, hogy milyen a barátnőd, de lehet, hogy még önmagában sem fogalmazta meg, hogy mi a baja..és a barátság az nem száll el egyik pillanatról a másik, mindig ott van szóval csak légy türelmes. :) 16/L
2014. ápr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudod az a baj hogy rengeteg mindenben mellette állok. Igazából a kapcsolata elejétől végéig ott voltam mellette. Segítettem kibékülni barátjával megint össze stb. oké hogy neki szükségem van rá és hagyjam de akkor most amíg én őt ápolgatom én tartsam magamba a bajom? :) Úgy igazán a barátságunk eleje óta nem szólt rólam semmi.. Én képes vagy miatta sírni is ha össze veszünk meg annyit ír hogy leszarja.. Mindig ha elmondom bajom rátér a sajátjára. És nekem is sokszor kéne lelki támasz és ő nincs ott , sorba kell állnom. Nálam ő az első. Kilátástalan a helyzet.
2014. ápr. 26. 23:22
 3/6 Fish1 ***** válasza:
Szerintem ez a részéről nem barátság, hanem önzőség és olyankor jó vagy neki, ha valami baja van. De a te problémáid valójában nem érdeklik. Szerintem beszéld ezt meg vele és akkor kiderül, merre tovább.
2014. ápr. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igaza van a 2. válaszolónak, beszéld meg vele..amúgy ha így érzed akkor egy kicsit legyél te is önző, most szóljon rólad minden. Kicsit kerüld és barátkozz másokkal, légy nyitott. :)(az 1. válaszoló voltam)
2014. ápr. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyitottnak nyitott vagyok rengeteg barátom van rajta kívül.:) csak nekem ha barát akkor nem az hogy 'szarok rá,akkor hisztizz' ha más a véleménye meg hiába mondja akkor sincs semmi. De amúgy múltkor megmondtam és le is írtam szép hosszan hogy megváltozott és taszít el magától. Utána egyet értés. Kapcsolata elején kezdtünk komolyabb barátságot. Ott voltam hallgattam az örömét. Mikor neki vége lett akkor is 2 hónapig sírt egyfolytába,elrohant helyszínekről sírva aztán vágta magát, hónapokig csak beszéltem neki élőbe neten. És mióta kijött ebből a korszakból se érdeklődik hogy mi van velem. Esélyt se ad hogy elmondjam. Mostanába direkt valami internetes barátját dörgöli az orrom alá. Egyszerűen olyan szinten megváltozott. És hónapig tartó támaszért egy köszönömöt elvárnék.:') és azt hogy most érdeklődjön ő ne mindig én. E mellett pedig volt barátnőjét egyszer védi máskor pedig szidja. És ezzel össze is zavar. Érdekes helyzet.
2014. ápr. 27. 00:09
 6/6 anonim válasza:
Leirtad neki? Lehet, hogy jobb otlet lenne szoban megbeszelni, latni az igazi reakciojat.
2014. ápr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!