Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit reagálnátok, ha a barátoto...

Mit reagálnátok, ha a barátotok elmondaná, hogy meleg?

Figyelt kérdés

Nem szeretne tőletek semmit( ha fiúk vagytok), csak barátságot. Mi lenne a kapcsolat további részével? Hogyan állnátok hozzá?


Nem vagyok az, de nagyon érdekel ez. Szívesen beszélgetnék erről. Kérlek nemetek, korotok írjátok bele, előre is köszönöm! :)


17/f



2014. máj. 2. 21:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%

Itt most mindenki nagyon elfogadó, de a valóságban mindenki, ismétlem mindenki kevesebbre tartja azokat akik a saját nemükhöz vonzódnak. A párkapcsolatunkat meg végképp megvetik. Barátok, család, mindenki. Nyíltan vagyok leszbikus, a férfiak úgy gondolják ez az ő szórakoztatásukra van, plusz "azért én akkora kan vagyok ám, hogy velem biztos kivételt tennél", a nők egyszerűen lenéznek e miatt.

Heterokkal már nem is barátkozom, a privát életemben nincs helyük.

2014. máj. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
utolsó te is pont olyan megkülönböztető vagy, mint a heteroszexuálisok általában. Nekem például mindegy, hogy ki milyen szexuális, én heteroszexuális vagyok, a párom pedig biszexuális, de barátkoznék leszbikus és gay emberekkel is, amennyiben nem fújnak rám és a páromra (bizony, a leszbikus és a gay irányultságúak között vannak akik nemcsak a heteroszexuálisakkal bizalmatlanok, hanem a biszexuálisokkal is). Hát ennyit a toleranciáról és a megértésről oda-vissza.
2014. máj. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

még nem fordult elő velem ilyen, úgyhogy nem tudom pontosan mit reagálnék, de abban teljesen biztos vagyok, hogy bajom nem lenne vele, hiszen nincsenek semmilyen előítéleteim


ha kiderülne bármi ilyesmi, szerintem mellette állnék és biztatnám a továbbiakban, hiszen ez nem változtat semmin, attól ugyanúgy a barátom maradna (persze meglepődnék, kivéve ha már esetlegesen sejtettem :))

az is lehet hogy tudva hogy ennyire megbízik bennem, hogy elmondta az egyik legnagyobb titkát, közelebbi barátok lennénk, akik mindig számíthatnak egymásra :)


16/L

2014. máj. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

11-es vagyok. Nem különböztetek meg senkit, csak nem akarok olyanokkal együtt lenni, akikről tudom, hogy kevesebbre tartanak.

A biszexualitás nem létező dolog :P önámítás.

2014. máj. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Hetero lány vagyok, nekem két barátnőm is van, aki biszexuális, ezer éves barátságok már ezek, de már az elejétől tudtam, hogy nem létezik "hittérítés" számukra (tehát hogy engem is bivé tegyenek). A szívnek nem lehet parancsolni, hogy milyen neműeket szeressen az ember. Ezt velük kapcsolatban már az elején, automatikusan beismertem.


Egy kis véleményezés:

Utálom egy-két ember megnyilvánulását a meleg emberekről, példaként édesanyám. Elmondtam neki, hogy egy barátnőm ugye biszex, egyből mondta, hogy "vigyázzak, nehogy rám másszon". Aki ilyen idióta felfogással él, az sürgősen felejtse ezt el! Az emberek tudatában az van, hogy aki meleg, akkor az minden vele egyneműre szinte rácuppan, tökmindegy, hogy hogy néz ki. Egy kérdés: ti rámásznátok bármilyen ellenkező nemű emberre, feleslegesnek véve azt, hogy hogy néz ki vagy milyen személyiség? Nem? Ugyanígy vannak ezzel a melegek és bik is.


Továbbá nem mindegyik ilyen férfi visel rózsaszín tangát és jár felvonulásra ill. nem mindegyik ilyen nő néz ki teljesen pasinak.


És egy végszó. Ahogy írtam az elején, ez NEM választás kérdése, az ember így születik, hogy a saját nemét tartja vonzónak -> NEM elkeseredettség miatt lesznek bik/melegek.

2014. máj. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
10es, ez még mindig NEM döntés kérdése. Utálom, hogy divatba jött a biszexualitás is, és mindenki biszexnek vallja magát, -főleg az ilyen celebakaroklenni emberek- mert az milyen menő már. Csak a baj az, hogy ettől még inkább lenézik az emberek azokat, akik ténylegesen a saját nemükhöz vonzódnak. ..
2014. máj. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Neki adnám a flexemet.
2014. máj. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Egy világ dőlne össze bennem, de ezért nem dobnám el, ha megfelelően viselkedik ezután is, mint eddig. Mert végül is, ha valaki a barátom, akkor az nem véletlenül az, és ez nem azon múlik, hogy a f @szt szereti, vagy sem, de attól még nem örülnék neki...
2014. máj. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nekem a bátyám meleg amikor bevallotta nekem nagyon nagyon furcsa volt es par napig nem is nagyon beszelgettunk "kerültük" egymást(pedig már régóta lehetett sejteni), de ez idővel elmúlt azóta ugyanolyan a kapcsolatunk mint azelőtt es a mostani barátjával is nagyon jóba vagyok. 15/L
2014. aug. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!