Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kene csinalnom a ket...

Mit kene csinalnom a ket baratommal? Felejtsem el oket? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Altalanosban 2 nagyon jo fiu baratom volt, egy ideig elhittem, hogy fiu es lany kozott lehet csak baratsag, de aztan mindketto olyan jeleket adott, amibol tudtam, hogy ok mashogy ereznek irantam...viszont nagyon szeretem oket(nem ugy) es nagyon jol elvoltunk...de most, hogy gimisek lettunk(mashova jarunk) picit eltavolodtunk egymastol es facen szoktunk beszelni(nehaneha)..szeptemberben meg sokszor talalkoztunk de most mar egyaltalan max csak veletlenul es akkor is olyan furak, mintha nem is ismernenk egymast, meg koszonni sem koszonunk a masiknak. Mindkettonek lett baratnoje es amiota van nekik meg keresni sem keresnek, engem ez elegge bant es hianyoznak is, mert tenyleg nagyon jo baratok voltunk...ok ketten nagyon gyakran talalkoznak es mar joban vannak(amig baratok voltunk addig mindig vestekedtek)..de ez eleg tomoren a tortenet...a kerdesem az lenne, hogy felejrsem el oket vagy probaljak beszelgetni veluk? Meg talan jobb nekik nelkulem? Amugy mar megbeszeltuk ezt a dolgot de csak azt irtak h szeretnek attol meg hogy nem talalkozunk de en nem igy erzem..

2014. máj. 2. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Mint említetted ők többet is éreztek de mivel rájöttek hogy nálad nics esély ezért már nem fordítottak annyi figyelmet a dologra. Aztán jött a suli, távolság, mindenkinek más időbeosztás.. Megszakadt a kapcsolat. Új barátok, csini lányok.. Hát kaptak a lehetőségen és most már szépen lassan elfejtenek téged.

Még ha néha-néha beszélgetnétek akkor mondanám hogy beszélj velük erről de így hogy köszönni sem köszöntök egymásnak... Szerintem te is felejtsd el őket úgy ahogy ők téged, szerezz új barátokat, ismerkedj és még jobb, tartósabb barátságra találhatsz! ;)

2014. máj. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom! :)
2014. máj. 2. 23:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz :)
2014. máj. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!