Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Öreg barát, hova hova?

Öreg barát, hova hova?

Figyelt kérdés

Hali,

2 éve nem találkoztam az egyetlen barátommal, de most ráírtam és volna kedve találkozni velem, de nem tudom mit csináljunk. Ő olyan drogos/hippi fajta én meg egy pszichopata,szóval nehéz helyzet. Ti hova mennétek a helyünkben? vagy csak üljünk be sörözni valahova? az olyan átlagos lenne.



2014. máj. 3. 00:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért akarsz találkozni vele, ha pszichopata vagy? Nyilván nem hiányzik.
2014. máj. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
két éve nem találkoztatok, nem beszéltetek, akkor milyen barát ő? és nem ismered annyira, hogy mit szerettek közösen csinálni?????? szerintem te nem vagy tisztában a barát fogalmával
2014. máj. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek a hülyéskedésért, csak itt ha normálisan teszi fel valaki a kérdést, akkor sem kap értelmes választ.


Igazad van nem vagyok vele tisztában.

De vele lehet őszintén beszélni, bár tényleg eléggé *hanyagol*. Gondolhatod milyen lehet a többi *barátom*.


Látom te jobban vágod a dolgot, nem akarsz a barátom lenni?

2014. máj. 3. 21:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értem, miért kell neked barát, ha pszichopata vagy.
2014. máj. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem is vagyok pszichopata csak egy kicsit különc.

És egy pszichopatának nem is lehetnek már barátai vagy mi?!

2014. máj. 4. 00:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Pszichopata nem kötődik érzelmileg más emberekhez. Tehát nem az, hogy nem lehet barátja, hanem nem akar.
2014. máj. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!