Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kéne tennem?

Ingrados kérdése:

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Utóljára oviban voltak "igazi" barátaim. Általános iskolában egyet sem találtam. Mindig (bár néha önkénytelenül) próbálok megfelelni az embereknek, hogy elfogadjanak, mert kicsit különc vagyok. Most átmegyek a hatosztályos gimnáziumba, és félek, hogy ott sem találok majd barátokat. Bár most vannak páran, akik állítólag a barátaim, sosem éreztem azt, hogy kedvelnek, inkább csak elviselnek. Olyan barátot szeretnék, aki mellet merhetek önmagam lenni, mert elfogad olyannak, amilyen vagyok.


12/lány



2014. máj. 3. 19:28
 1/1 anonim válasza:

Szia! :)

Ne aggódj! Sokszor én is így érzem magam , de próbálj életerőt sugározni magadból és pozitívan állj a dolgokhoz! :) Hidd el jobb lesz a helyzet!

A legfontosabb az , hogy állj ki magad mellett és ne mutass mást csak önmagadat!

A gimnáziumban más a helyzet , biztosan fogsz találni olyan embereket , akik kedvelni fognak.

Sajnos beindul az úgynevezett klikkesedés , ami azt jelenti , hogy csoportok jönnek létre. Szerencsédre valamelyikbe Te is bekerülsz. Rajtad a választás , hogy melyikbe! :)


Ezt hallgasd meg :)

https://www.youtube.com/watch?v=RMFR9ZJZdrs

Ocho Macho - Jó nekem


F/18


Sok sikert! :)

2014. máj. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!