Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Találtatok barátokat itt?

Találtatok barátokat itt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szerintem a kérdésem elég egyértelmű. Van olyan személy, akit itt GYIK-en találtatok, és barátságot kötöttetek? Meddig tartottátok a kapcsolatot (ha már nem vagytok jóban)? :)

2014. máj. 4. 20:08
1 2
 1/11 Ahol megállt az idő ***** válasza:

Még én sem tudom. Furán viselkedik velem, már nem tudom követni, hogy hányadán állunk.

A másik emberrel pedig barátságon kívül más is kialakulhat. :)

2014. máj. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Barátságon kívül más is? Ez igen. :)

Sokszor gondolkoztam én is, hogy felteszek egy kérdést én is, hogy lenne-e valaki, aki szívesen barátkozna velem. De a sok pedobear miatt inkább nem tettem. :D

2014. máj. 4. 20:17
 3/11 A kérdező kommentje:
Elnézést a fogalmazásért, talán el kellett volna olvasnom kétszer... xD
2014. máj. 4. 20:17
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehet itt barátokat találni, nekem is van innen.

Hány éves vagy?

2014. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
14 éves leszek. :)
2014. máj. 4. 20:21
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
találtam egy fiút, de utána kiderült, hogy köcsög
2014. máj. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Két barátot találtam, mindkettővel tartom a kapcsolatot már 3 éve és messze lakunk egymástól, de alkalmanként megbeszélünk egy közös programot :D
2014. máj. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én találtam egyet :D
2014. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Inkább havert :)
2014. máj. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2 netes barátnőt találtam itt.

Sajnos egyik Debrecenben a másik Szolnokon lakik én meg BP mellett.Szóval találkozni egyikkel se tudok.Pedig ha a közelebb laknának jó lenne.Mind két lány hasonlít rám belsőleg,felfogásilag.


Fiúkkal nem igazán barátkozok itt,mert többet akarnak mint barátság.Na meg az a kamu duma,hogy jajjj jó barát vagyok segítek és 4napig teljesen jól elbeszélgetek az illetővel, 5. nap már erőszakosan találkozót kér..nem akarok talizni vele még erőszakosabban..hát na kösz nem...


Egyik lánnyal most lesz egy éve,hogy beszélünk, másikkal kb 2-3 hete ismerkedtem meg (bár vele más témában,nem barátság,de barátság alakult ki :D)


Szóval nem lehetetlen csak figyelni kell,meg mondjuk első körben ki hol lakik kérdés legyen :D

2014. máj. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!