Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csalódtál már pozitívan a...

Csalódtál már pozitívan a barátaidban?

Figyelt kérdés

Amikor 2 éve lassan évetismételtem, már akkor sem számítottam rá, hogy ennyire fogok nekik hiányozni. Nem szakadt meg teljesen a kapcsolat, de nem beszélünk naponta, legfeljebb havonta, max. hetente írunk facebookon. Most, hogy jött az érettségi, kérdezgetik hogy hogy ment, és szorítanak, várnak már engem is hogy menjek Pestre.

F


2014. máj. 6. 13:40
 1/2 anonim válasza:
Nekem volt egy roma baratom.egyutt is dolgoztunk.amig a nem romak nem segitettek,addig a roma azonnal pedig szuksegem lett volna ra. Azota o is szamithat ram.
2014. máj. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen a két fiú barátomban. Én lány vagyok, a legtöbb barátom lány, és velük azért sokkal egyértelműbb, hogy fontosak vagyunk egymásnak és szeretjük egymást mint a fiúkkal, akik nem szeretnek annyira az érzéseikről beszélni. Ezért nem is voltam benne biztos, hogy tényleg szeretnek -e engem egyáltalán mint barátot, vagy csak egy kevésbé fontos havernak tekintenek. De az egyik fiú 5 év barátság után mondta meg nekem, hogy nagyon fontos vagyok neki és szeret.(Csak barátként persze.) Azelőtt soha nem mondott ilyeneket, én meg már kezdtem arra gondolni, hogy én képzelek bele túl sokat ebbe a barátságba. A másik ilyen nyíltan soha nem fogalmazta meg, de mióta nem egy suliba járunk folyton smseket küld, és ő ajánlja fel, hogy találkozzunk. Szóval biztos hiányzom neki. Ez nagyon jól esik mindkettőjüktől.
2014. máj. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!