Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most ezért tényleg kell a...

Most ezért tényleg kell a sértődöttet játszani?

Figyelt kérdés

A barátnőm megsértődött mert felhívott hogy találkozunk-e ( igaz tegnap megígértem) de eszembe jutott hogy a kisebbik lányomnak ma van a születésnapja, és mennem kell neki játékot venni.

Miért kell ezen ki akadnia??


2014. máj. 8. 13:58
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Hívd el magaddal ajándékot venni!Legyél már kreatív.
2014. máj. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Nezd, ezek utan mar en is azt mondom, hogy nem az a baja, hogy a gyerekednek veszel valamit, ez csak egy lecsapodas volt.

Itt a kapcsolattal lesz gond szerintem.

20 evvel fiatalabb? De ugye elmult 18?

Hosszutavra tervezel vele, vagy csak idotoltesnek jo?

Ha szereted, vallald fel. Ha csak szorakozol vele, ne rabokd az idejet.

2014. máj. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
21 éves én pedig 44.
2014. máj. 8. 14:23
 24/33 anonim ***** válasza:
Valaszolsz a tobbi kerdesre is? :)
2014. máj. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

1. Igen. Visszaélsz az idejével; megbízhatatlan vagy, mert felrúgod a megállapodásokat, ráadásul még fel sem vállalod a kapcsolatot és mindezért még őt akarod ország-világ előtt hibáztatni, plusz a lányodat maga elé tolni védőpajzsul. Szerinted joggal durcul?


2. A gyereked születésnapja csak ma jutott eszedbe? Jó reggelt...! Naccságos főnök úr, miért nem tetszik titkárnőt tartani, vagy nagyonnagyonokos telefont venni?


Azért akadt ki, mert egy önző görény vagy. Valószínűleg egy olyan, a végletekig önző ember, aki mindent akar, és a lehető legkisebb befektetés árán, a lehető legkényelmesebb módon önmaga számára.


Megbízhatatlan embert vezető pozícióba tenni csak a Fidesz tud. Oszt jónapot!

2014. máj. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Úristen! Pasi utáló nők maguk körül vettek most azthiszem és gondolom!


Lehet önző vagyok... de állandóan ő keres én pedig ezzel visszaélek ha ilyen csúnyán fejezem is ki.


Ő hívogat én nem, azt hiszi együtt vagyunk. Tudja azt is hogy sosem voltam komoly, és a feleségemmel is ezért mentünk szét java részt! Mert buta arról nem tehetek. De mivel időm sincs csajozni, be érem ezzel is.

2014. máj. 8. 14:30
 27/33 anonim válasza:
100%

öööö...

Kicsit össze vagyok zavarodva.

Ma van a lányod szülinapja és még nem vettél neki semmit. Oké, de akkor miért nem mész?!

A lányoddal lehetnél a szülinapján, de te itt várod a válaszokat, hogy miért akadt ki a barátnőd?!

Ez számomra teljesen felfoghatatlan.

Döntsd el hogy ki fontosabb a számodra, a lányod vagy a titkolt barátnőd!

Most itt ülsz és olvasod a válaszom, ami tökéletes időpazarlás. Menj már, mert így mindkettőjüket elveszted!

2014. máj. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
0%
Aki 21 évesen így viselkedik, az egy igazi szipirtyó lesz. De az igazi fajtából ám:D
2014. máj. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
keress egy idősebb nőt, ne egy kiscsajt húzogass!
2014. máj. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Unatkozo hàziasszony effektus:D Pillanatnyilag én is az vagyok:D De nem irtam semmi olyat, nyugi.
2014. máj. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!