Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most ezért tényleg kell a...

Most ezért tényleg kell a sértődöttet játszani?

Figyelt kérdés

A barátnőm megsértődött mert felhívott hogy találkozunk-e ( igaz tegnap megígértem) de eszembe jutott hogy a kisebbik lányomnak ma van a születésnapja, és mennem kell neki játékot venni.

Miért kell ezen ki akadnia??


2014. máj. 8. 13:58
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem pasiutáló.


Összegezzünk.


1. Elvált férfi vagy, és van egy 21 éves lány, akinek bejössz.

2. Tulajdonképpen neked is tetszik a helyzet, mert öregedsz, és jólesik a fiatal lány érdeklődése.

3. Valójában semmi komolyat nem akarsz, mert kompromisszumképtelen vagy, és nem vagy képes normális kapcsolatra sem

4. Ha itt a barátnődnek hívod, akkor bizonyára már neki is említetted ezt a jelzőt.

5. Ezek után a lány jogosan gondolja, hogy kapcsolatban vagytok.

6. Viszont megalázó az, hogy nem vállalod fel. Tényleg, miért? Ha te szingli vagy, és ő is, akkor mit kell ezen titkolni? A három másik barátnőd miatt esetleg?


Na ezért van kiakadva a lány, és jogosan.


Remélem, értetted, amit írtam!

2014. máj. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Az érthető, ha házasember diszkréciót kér szeretőjétől, de ha független emberként a csajod nem vállalod fel, akkor ő joggal érezheti, hogy szégyelled, ez pedig egy kicsit is egészséges lelkületű nőt már megvisel. Mondjuk teljesen normális nő ilyen kapcsolatba nem menne bele.
2014. máj. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Igen valószinűleg barátnőd hisztis lehet és könnyen azt hihete, hogy csak le akarod rázni az pedig nem szép tőled, hogy elfelejtetted a lányod szülinapját én úgy gondolom, hogy elsősorban a gyerek a legfontosabb minden más másodlagos hisz te felelsz érte a barátnődnek ezt meg kell értenie.
2014. máj. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!